2410
2553
عنوان

مادرا کیا بچه حدود 3 یا 4 سال دارن

122 بازدید | 14 پست

بچه ها دختر 4 سالشه ولی شب خیلی اذیت میکنه مثلا چند بار بیدار میشه به بهانه آب و ...

بعد میگه باید رو پاهات بخوابونی 

بچه های شما هم اینطورین یا میخوابن شب تا صبح

دختر من ۴ سالشه

تو هال میخوابه

بغلش میکنم میذارمش رو تخت خودش

۶ صبح میاد رو تخت پیش ما😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگر شب زود خوابیده باشه یا ظهر خوابیده باشه اینجور میکرد غذای مقوی وبازی به اندازه کرده باشه انرژی تخلیه شده باشه شاید بهتر بخوابه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

پسر من سه سالشه شباموقع خواب شیر میخوره سه نصف شب شیر میخاد دم صب شیر میخاد اب میخاد کسی در خونمونو بزنه گرییییه میکنه منم باهاش میرم خسته شدم چهار ماهه حامله هستم شوهرم کمکم نمیکنه دیگه کشش ندارم  

2714

دختر من 3سالو نیمه س...شب ک خاموشی زدیم خودش میره تو اتاقش رو تختش..فقط باباشو صدا میزنه ک شب خوابشو روشن کنه واسشو بوسش کنه😊بعدش تا ساعت10 صب میخوابه

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

نه من پسرم ۴ سال و نیمه است. از دوران نوزادی عادت داره حدود ۸ شب بخوابه تا ۶.۵  یا ۷ صبح. برای خوابوندن، کنارش دراز می کشیم و یک قصه می گیم یا کتاب می خونیم‌. معمولا در  عرض ۱۵ دقیقه می خوابه‌. خیلی کم‌پیش میاد نیمه شب بیدار بشه، مگر اینکه شام نخورده باشه یا دستشویی داشته باشه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

۴ ساله!!!!!😐😐

بنظرم دیگه باید آروم تا صب بخوابه

ساعت خواب داره یا هر ساعتی شده میخوابه؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

دختر من آبان ۳سالش تموم میشه، روپااصلا نمیخوابه، واسه آب بیدارنمیشه، شب میخوابه تااااااااا۱۰، ۱۱

کلا خوشخـوابه، نوزادبود، شیرشب اصلا نخورد، بیدارنمیشدفقط خوااااب، دکترمم گفت اگه قندش نمیفته مشکلی نیست نده شیرشب 

دخترم دنیای منه  

پسر من گوش شیطون کر از دوازده میخوابه تا ساعت نه.زیادم وول نمیخوره

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
2706