2733
2734
عنوان

هاله بی بی چک

143 بازدید | 11 پست

بچه ها من نه روزه عقب انداختم امروز صبح بی بی زدم اولش توهم زدم هاله است یا نه بعد دوساعت دوباره نگاش کردم یه هاله خیلییییی کم رنگ تو نور میبینم نمیشه عکس بدم چون نمیبینین باید از نزدیک ببینین و اینم بگم اون قطره چکونه از دستم افتاد تو چاه😢😢😢😢همینجوری خودم با بدبختی از سر لیوان یکبار مصرف ریختم تو بی بی چکم میشه بخاطر اینکه زیاد بوده هاله انداخته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عکس بده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738

منم زدم ی همچی چیزی شد

ولی نگا کردم بعدنیم ساعت اینا،ازبین رفته بود

ببی چکش یکم انگار خراب بودبرا من

ولی من باردارنیستم 😭😭😭

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
عکس بدم بیفایده است اصلا مشخص نیست فقط تو نور معلومه برا شوهرمم نتونستم بدم چون معلوم نمیشه

خب یک بی بی دیگه بزن اون احتمالا خراب بوده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …