1351
1341
عنوان

از دست خانواده شوهرم 😮😮😮😮

180 بازدید | 18 پست

سلام خانم ها من پدر شوهرم رانندگی بلد نیست عموی شوهرمم همینطور مادر شوهرم یه عمه داره شوهر نداره ‌. اینا بع کنار ما هرجایی مهمونی دعوتیم ایناهمه آدمم باید بریم. یعنی میان سوار میشن من باسوار کردنشون توی ماشین خودمون مشکل نداشتم خب به هر حال ماشین پسرشون بود ولی حالا چند وقته که ما ماشینمونو فروختیم بابام چون دلش نمیاد من پیاده باشم ماشینشو داده دستم فعلا . پدرشوهر مادرشوهرم خیلی به خانوادم بدی کردن مادرشوهرم توی عروسیمون دعوا انداخت پاشده بود میدوئید میگفت من نمیام عروسیتون و.... حالا من دوست ندارم اینا سوار ماشین بابام شن حداقل به حرمت اون بدی هایی که در حق من و خانوادم کردن ولی هرجا ما میریم میان سوار میشن منم حرص میخورم 😔😔😔😔😔

ماشین و پس بده به پدرت 

چند وقت بزار خودشان برن و بیان از سرشون بیافته که شما حتما باید جا به جاشون کنید

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1348

بنظرم ماشین باباتو پس بده و خیلی منطقی این کار

منم همینجوریم نگران نباش عالیه کارت هیچم عذاب نداشته باش هیچکی جای تو نیس بدونه چه عذابی کشیدی ک بیاد بگه بدجنسی یا هرچیز دگ پس کار درست بکن

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍
بنظرم ماشین باباتو پس بده و خیلی منطقی این کار منم همینجوریم نگران نباش عالیه کارت هیچم عذاب نداشته ...

آره میخوام پس بدم نمیدونم گناه من چیه باید این همه آدمو بعد مهمونی برسونم خونه هاشون 😭

آره میخوام پس بدم نمیدونم گناه من چیه باید این همه آدمو بعد مهمونی برسونم خونه هاشون 😭

حالا گریه نکن

پس بده بهتر خیابونا شلوغه ترافیکه تاکسی راحت نشستی رانندگی هم نمیکنی پاهات بشکنه 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍
1288

3 راه داره ....  یا ماشینو ببر پس بده ... یا مهمونی نرو یه مدت تا مجبور نباشی کسیو برسونی ... یا اگرم مهمونی رفتی  یا زودتر از همه پاشو برو یا دیرتر از همه پاشو برو

جان بی جمال جانان،میل جهان ندارد!    
ماشین و پس بده به پدرت  چند وقت بزار خودشان برن و بیان از سرشون بیافته که شما حتما باید جا به ...

واقعاً موافقم، ماشین باباتو پس بده، یه چند وقت خودت با تاکسی و آژانس این‌ور اون‌ور برو، اینام یه مدت با آژانس برن، بفهمن دنیا چه خبره

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری