2726

اینقدر دستور فلافل رو تو سایت گفتم وقتی میبینم دوباره یکی داره میپرسه جیغ میکشم و فرار میکنم🏃🏃🏃

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر دستور فلافل رو تو سایت گفتم وقتی میبینم دوباره یکی داره میپرسه جیغ میکشم و فرار میکنم🏃🏃🏃

😂😂😭

جان من اول بگو بعد جیغ بکش....

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2728

نخود خالي مثلا نيم كيلو ميزاري خيس بخوره شب قبل بعد فرداش با سه سر پياز نخودارو چرخ ميكني دو بار دلت خواس سير ي حبه يا دو حبه ميريزي اخر سر كه چرخ كردي ادويه جات مثل زردچوبه فلفل ادويه نمك و سه عدد تخم مرغ قاطيش ميكني سرشو بگير بزار يخچال نزديك ظهر سرخشون كن كه قاشق مخصوص داره فلافل

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱

ی کپی ازش داشته باش هر کی خواست سریع بذار😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
اخ اخ تاپیک مفیدیه تا اینجا هستیم اسی عزیز اجازه میدی از جنوبی ها بپرسیم قلیه ماهی یا میگو رو چجوری ...

افرین...بپرس بپرس...

میگو رو من تو سیر و سبزی محلی شمال، زنجبیل ۵ساعت استراحت میدم بعد،سرخ میکنم

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
😂😂😭 جان من اول بگو بعد جیغ بکش....

اول نخود رو یه شبانه روز باید خیس کنی نفخشو بگیره،،،،بعد با کمی پباز،،،سیر،،،نون،،،ادویه،،،نمک،،،فلفل،،،پودر گشنیز و پکینگ پودر،،،چرخ میکنی،،،،کمی آب میریزی که از خشکی دربیاد و بعد سرخ میکنی،،،، اندازه نمیدونم چون چشمی میریزم،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نخود خالي مثلا نيم كيلو ميزاري خيس بخوره شب قبل بعد فرداش با سه سر پياز نخودارو چرخ ميكني دو بار دلت ...

من درست میکنم به اون قاشق مخصوصش میچسبه

و قالبی نمیفته تو روغن چرااااا؟

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
نخود خالي مثلا نيم كيلو ميزاري خيس بخوره شب قبل بعد فرداش با سه سر پياز نخودارو چرخ ميكني دو بار دلت ...

فلافل که اصلا تخم مرغ نداره 

حتما باید پودر انبه داشته باشه که مثل بیرون باشه 

بکینگ پودر هم حتما میخواد

با همین  دستور درست کردم  خشک میشه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706