2733
2734

جااان؟مگه میشه همچین چیزی؟چرا اخه مراقب نبودی

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زمانی که باردار بودی تو شکم

یا بعد دنیا اومدن

شنیدم بعضی بچه ها میخورن

اگر دکتر میگه مشکلی نیست نیست دیگه اون بهتر میدونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

والا اگه منظورت جنین هستش ک چرا اگه بخوره امکان داره فوت بشه اگه دیر به دادش برسن لی اگه بچه منظورته ک چرا کاریش نشه؟؟؟ کمترینش عفونت داخلیه میدونی مدفوع چقد باکتری داره 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
نه بابا الان ده ماهشه

ای واییی حالا یک دکتر دیگه ببرش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706