2733
2734

سلام دوستان تقریبا روز درمیون میان ماشین ما رو میگیرن در صورتی که خودشون وانت دارن میخوان راحت باشن اگر ما بخواهیم یهو جایی بریم شوهرم میگه با وانت سخته نمی ریم

چند سال خواننده خاموش بودم حوصله نداشتم عضو بشم دراین‌حد ریلکسم  

الان دیشب تولد امام رضا گفتم ی سر بریم حرم دلم میخواد چراغونیا رو‌ببینم‌ گفت ماشینو بردن دگ کنسل شد در صورتی که هرساله میرفتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای من انقد بدم میاد از این اخلاق.شوهرت نباید رو بده خب

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2738
بگو شوهرم سوییچ و کارت‌ماشین با خودش برده سرکار  دوبار این رو بگو  دیگه میفهمه خودش

از شوهرم میگیره بش میگم گاهی نده میگ زودرنجه ناراحت میشه باهم کار میکنن میگ‌ باز قهر می‌کنه

ب شوهرت بگو نده.واي من سه سال با شوهرم جنگيدم تا يادش دادم ماشينو ب كسي نده😡

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706