2410
2553
عنوان

از دست شوهرم خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 58 پست
وقتی میگم زن بشینه خانومی کنه و استراحت کنه و بچه داری وخودشو خسته نکنه و نره سرکار ومال ومنال مردرو ...

ربطی نداره نوع کار این خانم اشتباهه 

من پولامو جمع میکنم شوهرم احتیاج داشته باشه میدم بهش

برای خرید خونه هم همین کارو کردم الانم با هم قسط میدیم ولی قسط تموم شه قطعا پولمو نمیریزم به حساب شوهرم

نه این که به مردا بی اعتماد باشیما اما خوب الاخره استقلال لازمه تو هر چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اسی یا بهش بگو من پس انداز میکنم و موقع خرید خونه بهت میدم یا اینکه حساب مشترک باز کنید 

ابدا دو دستی به حسابش نریز هر چند شوهر منم سالها همین کارو میکرد و منو مجبور میکرد پولها را به حسابش بریزم  خیلی حس بدیه ولی یجا جلوش وایستادم الانم فقط با پولم قسط میدم خیلی بهتره تا پول را بریزم به حساب اون 

خوبه خجالت هم نمیکشن زن پول بحسابشون بریزه  خیر سرشون اسم خودشونم گذاشتن مرد...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2714
ای خدا مامانا دختراشونو میکشن ک درس بخونن ک برن سرکار ک تهش این بشه ؟ چ کاره ایی استارتر ؟

اره مامان منم همین کارو باهام کرد حالا درس خوندن بدرک تو زندگی اونقدر مشکل داشتم که میخواستم کارم را ول کن هر روز زنگ میزد که نه ول نکن کشت منو

عزیزم اگر اینقدر سختت بود چرا از اول ریختی به حسابش؟ بنظر من الانم اتفاقی نیفتاده. حالا یه حرفی زده بزرگش نکن

مگر‌ میشه قدرتو ندونه حتما یه چیزی توش دیدی که اینکارو کردی دیگه.

اخه چند درصد از مردا تو کار خونه کمک میکنن؟ این که یه عارضه فراگیره. از بدی شوهر شما نیست! اگرم‌ بخوای به کار خونه عادتش بدی باید با سیاست پیش بری نه با بکن نکن و حرف منطقی

اینم که میگید بیشتراون پول برا شماس بنظرم بی انصافیه چون اونم زحمت میکشه. همسر خودم بازاریه جنس مغازه مهم ترین عامل سود اوریه کار درستی کرده جنس خریده. بهرحال همش برا هر‌دوتونه.

از طرف دیگه ام  بنظرم همسرت حس بدی بهش دست داده حس کرده میخوای تصاحب کنی پولارو، از نظر هر مدل روانشناسی ای، درهرحالی اون اولدورم بولدورم مردارو باید حفظ کرد! اصلا حس قدرت تو وجودشونه.

الکی سر مسأله ای که هیچ و‌ پوچه، زندگیو تلخ نکن. قهر‌کردن نداره. اگر‌جنبه دو نفره بودن نداشتی نباید از اول پولو‌میدادی. بهرحال چه فرقی میکنه هر‌دو برا زندگی تلاش میکنید

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

من الان شاغل ولی قبل بچه دار شدنم بودم اون موقع ها خیلی هم احمق بودم شوهرم تمام حقوقم و میگرفت ماشین خریدیم شد به نام اون بعد هم که قسط ماشین تموم شد به بهانه های مختلف میگرفت 

پول مرخصی زایمانم هم گرفت بعد من یه دعوای حسابی باهاش کردم و کوبیدم تو. سرش اینکارش و دیگه اسم بیمه بیکاریم و نیاورد

الانم سر. کار نمیرم بعدها هم اگه برم کوفتم بهش نمیدم

ربطی نداره نوع کار این خانم اشتباهه  من پولامو جمع میکنم شوهرم احتیاج داشته باشه میدم بهش برا ...

اتفاقا قابل اعتماد نیستن حدداقلش اینه حسابشون که پر شه خودشیفتگیشون میزنه بالا و دچار توهم خود بزرگ بینی میشن و واقعا سر کردن باهاشون سختتر میشه

2706