2703
2553
عنوان

از دست شوهرم خسته ام

627 بازدید | 58 پست

من شاغلم و وقتي حقوق ميگيرم حقوقم رو مي ريزم به حساب شوهرم كه جمع كنيم براي خونه ديشب خواستم امتحانش كنم بهش گفتم حساب من سودش بيشتره بيا پولارو بريزيم به حساب من بعدش برگشته به من ميگه ماشين كه به نام تو هست پولارو هم بريزيم به حساب تو . اين در صورتي كه بيشتر اين پول مال منه چون شوهرم چند وقت پيش براي مغازه اش جنس گرفت و تقريبا كل سهم خودش رو برداشت . خيلي دلم گرفت منم باهاش قهر كردم ديگه چيزي بهش نگفتم اين در صورتي كه من 6 صبح كه ميام بيرون  هفت شب از سركار به خونه ميرسم ولي كلا تو كار خونه كمكم نمكنه وقتي هم بهش ميگم منم دارم كار ميكنم كمكم كن ناراحت ميشه كه تو داري سر من منت مي ذاري ديگه واقعا خسته مي شدم كاش مي مردمو شوهر نمي كردم 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الهي😢

ديگه نريز به حسابش.اين مردا قابل اعتماد نيستن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2714

اره کار خوبه ولی نه با شوهر تازه بچه بیاد که رسما نابود میشی

به نظر من اشتباهه میریزی حسابش حساب مشترک باید باز کنید و بریزید اونجا

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

منم  دقیقا مثل توام با دوتا بچه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706