1345
1341
عنوان

از دست شوهرم خسته ام

570 بازدید | 58 پست

من شاغلم و وقتي حقوق ميگيرم حقوقم رو مي ريزم به حساب شوهرم كه جمع كنيم براي خونه ديشب خواستم امتحانش كنم بهش گفتم حساب من سودش بيشتره بيا پولارو بريزيم به حساب من بعدش برگشته به من ميگه ماشين كه به نام تو هست پولارو هم بريزيم به حساب تو . اين در صورتي كه بيشتر اين پول مال منه چون شوهرم چند وقت پيش براي مغازه اش جنس گرفت و تقريبا كل سهم خودش رو برداشت . خيلي دلم گرفت منم باهاش قهر كردم ديگه چيزي بهش نگفتم اين در صورتي كه من 6 صبح كه ميام بيرون  هفت شب از سركار به خونه ميرسم ولي كلا تو كار خونه كمكم نمكنه وقتي هم بهش ميگم منم دارم كار ميكنم كمكم كن ناراحت ميشه كه تو داري سر من منت مي ذاري ديگه واقعا خسته مي شدم كاش مي مردمو شوهر نمي كردم 

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1348
1226
وقتی میگم زن بشینه خانومی کنه و استراحت کنه و بچه داری وخودشو خسته نکنه و نره سرکار ومال ومنال مردرو ...

ربطی نداره نوع کار این خانم اشتباهه 

من پولامو جمع میکنم شوهرم احتیاج داشته باشه میدم بهش

برای خرید خونه هم همین کارو کردم الانم با هم قسط میدیم ولی قسط تموم شه قطعا پولمو نمیریزم به حساب شوهرم

نه این که به مردا بی اعتماد باشیما اما خوب الاخره استقلال لازمه تو هر چیزی

ای خدا مامانا دختراشونو میکشن ک درس بخونن ک برن سرکار ک تهش این بشه ؟

چ کاره ایی استارتر ؟

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

اسی یا بهش بگو من پس انداز میکنم و موقع خرید خونه بهت میدم یا اینکه حساب مشترک باز کنید 

ابدا دو دستی به حسابش نریز هر چند شوهر منم سالها همین کارو میکرد و منو مجبور میکرد پولها را به حسابش بریزم  خیلی حس بدیه ولی یجا جلوش وایستادم الانم فقط با پولم قسط میدم خیلی بهتره تا پول را بریزم به حساب اون 

خوبه خجالت هم نمیکشن زن پول بحسابشون بریزه  خیر سرشون اسم خودشونم گذاشتن مرد...

1331