2726
عنوان

امروز دیگه چی درست کنم

631 بازدید | 46 پست

بیاین بچها یه غذای خوب بگین ک اسونم باشه. اخه دل و کمرم درد میکنه نمیتونم زیاد روپا وایسم. خسته شدم از چی بپزم چی بپزم بیاین یه غذا بگین

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غذای سریع . مرغ. ماکارونی. عدس پلو. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

من یه چندتا بهت میگم الان

آسون، سریع، خوشمزه ..

سینه مرغ آبپز و ریش ریش شده + فلفل سیاه و نمک + خیارشور رو مخلوط کن سس هم بزن

نون باگت

کاهو

سس: ماست سون و مایونز به نسبت ۳ به یک .. یعنی ماست سه برابر مایونز باشه

عالی میشه

بعدی:

تخم مرغ و سیبزمینی آبپز رو با هم مخلوط کن (مثل الویه)

مایونز بزن + نمک و فلفل

با نون باگت میل کن + کاهو + گوجه + خیارشورم بزار

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2706