2733
2734

من الان دو سه شبه که خیلی راحت و آسوده میخوبم چون بخشیدم اون شخصی رو که بدترین ضربه رو بهم زد نه چون اون لایق بخششه چون من لایی آرامشم😊

حالا منتظرم تا توی زندگیم تاثیرات مثبتشو ببینم و میدونم که خیلی واسه خودم بهتره

همین الان کسی که بزرگترین دشمنی رو کرد در حقتون ببخشید به قول یکی از دوستای خوبم تو همین نی نی سایت کیمه ی اون شخص رو مثل کیسه ی زباله ای تصور کنید که همیشه همراهتونه و اذیتتون میکنه بندازیدش دور😊😊😊🤗

شاد باشید همیشه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمراً  ببخشم 😏 

هر لحظه دعا میکنم  خدا  یقشونو بگیره  به شدت منتظرم

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2738
درسته،،میبخشی ،،اما پس لرزه هاش سراغت میاد،،گاهی چنان ضربه خوردی که ویرانه هاش پاک نمیشه

پاک نمیشه ولی واقعا ارامش ادم پیدا میکنه 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
من نمیتونم ببخشم چون راست راست داره زندگیشو میکنه و تفریحات و مهمونیاش به راهه انوقت ما تو مشکلات غر ...

عزیزم شاید باورت نشه ولی چون نبخشیدی حس میکنی ارامش نداری تو ببخش در کمال ناباوری میبینی که تقاص کارشو پس داده تجربه کردم

2706