2733
2734
عنوان

پدر بی فکر

739 بازدید | 24 پست

بچه ها من پدرم خییییلی ادم بی فکر و رومخیه،یعنی از بچگی یادم میاد فقط چوب اشتباها و ندونم کاریاشو خوردیم اصلا بلد نیس معامله فقط ضرر پشت ضرر اصلا ادمی نیس ک بشینه با کسی مشورت کنه فقط بدهی بالا میاره خانوادمو اسیر خودش کرده،الان من ی پولی دستم اومده میخوام باهاش ماشین بخرم چون تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم من و همسرم تازه میخوایم بعد شیش سال ب لطف این پول ماشین بخریم اونم ی مدل پایین،حالا از این ور بابام فهمیده ما پول داریم خون ب جگر مامانم کرده باید پول بده بهم دو میلیون ،مامانم میگه این بچه بعد سالها میخواد ماشینی بخره چرا بدش ب تو وقتی خودش ب زور تونسته این پولو بدست بیاره،از ی طرفم دلم میسوزه براش از ی طرفم میدونم بی فکره باز الکی خرجش میکنه و واقعا پول خودمم کمه برا ماشین،شما بودین چی میکردین؟؟؟

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نده

اخه من خیییلی دل رحمم یعنی بخدا دارم خود خوری میکنم از،دستش میگم بش بدم پول یواشکی ک شوهرم نفهمه بعد میگم خدایا شوهرم چ گناهی کرده ک از پول زندگی خودمون بزنم برا بابای بی فکر

2731
پدر منم مثل پدر شماست نمیدم 

بخدا اصلا و ابدا راضی نیستم تو این شرایط بش بدم چون خودمون کم میاریم برا ماشین،ولی باز این دل صاحب مرده میگه بش بده ک مامانمو ول کن انقد اونو عذاب نده

بخدا اصلا و ابدا راضی نیستم تو این شرایط بش بدم چون خودمون کم میاریم برا ماشین،ولی باز این دل صاحب م ...

من خرج عقدمو خودم کردم کادو هرچقد جمع شد گذاشتم تو حسابم تا 1سال میگفت فلان قدر پول داشتی نگفتی بابا بیا این 2ملیون مال تو 

گفتم چرا بدم اخه مگه تو 1000تومن خرج کردی حالا وضعشم خوبه ها

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
اخه من خیییلی دل رحمم یعنی بخدا دارم خود خوری میکنم از،دستش میگم بش بدم پول یواشکی ک شوهرم نفهمه بعد ...

يا همونطور دل رحم و بيچاره بمون برا بابات

يا به خودتو شوهرت رحم كن

من خرج عقدمو خودم کردم کادو هرچقد جمع شد گذاشتم تو حسابم تا 1سال میگفت فلان قدر پول داشتی نگفتی بابا ...

این واقعا پول نداره چون همه رو میده ب باد فکر نداره،گرفتارم کرده این وسط چون ادم احساساتیم نمیتونم ب راحتی بگذرم از این قضیه وگرنه عقلانیش اینه ک ندم بهش من خودم زندگیم جداست شوهرم داره زحمت میکشه برا پولش

2738
يا همونطور دل رحم و بيچاره بمون برا بابات يا به خودتو شوهرت رحم كن

اخه این وسط مامانم گیر افتاده دلم براش میسوزه ک بابام میفته ب جونش ک بواسطه مامانم ازم پول بگیره

این واقعا پول نداره چون همه رو میده ب باد فکر نداره،گرفتارم کرده این وسط چون ادم احساساتیم نمیتونم ب ...

بنظرم نده بابام قمار زیاد میکنه ولی پولم داره خرج من نمیکنه 

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
بنظرم نده بابام قمار زیاد میکنه ولی پولم داره خرج من نمیکنه 

دعا کن بتونم ب راحتی بگذرم از این قضیه چون واقعا زندگیم مختل شده انقد فکر میکنم در موردش

خب اگه درآمد خودته بده  اگر برای همسرته خب شما نمیتونی در موردش تصمیم بگیری بدون رضایت ایشون

مال جفتمونه با هم جمع کردیم

2706