2726

دکتر سونوگرافی بهم ی چیزی گفت همش دعا میکنم اشتباه کرده باشه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چی شده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من هفته ۳۲ رفتم گفت بچه ۳ هفته جلوتر احتمالا زایمان زودرس داری اما هفته ۳۹ زایمان کردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

جنسیت نه آخه همیشه اشتباه میگن عادیه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
احتمال داد لب شکری باشه

عزیزم چندهفته ای؟

پسر دوست منم اینجوری بدنیا اومد واقعا اوایلش سخت بود داغون شدن ولی یه عمل انجام داد خوب شد الان به ۴سالکی رسیده خیلی ناز و بامزه س اصلنم مشخص نیس 

ان شالله که اشتباه کرده سونو

عزیزم چندهفته ای؟ پسر دوست منم اینجوری بدنیا اومد واقعا اوایلش سخت بود داغون شدن ولی یه عمل انجام د ...

هفته بیستم تو سونو آنومالی گفت

بله 

کیست بزرگ منو ۸ سانت تشخیص داد و منم به خیال اینکه کوچیکه رفتم زیر تیغ جراحی 

یه رادیولوژیستم واسه مامانم اشتباه تشخیص داد سایه سینه اش رو بدن رو کیست بزرگ اعلام کرد 

بعدا فهمیدیم سایه بوده

ادم نباید به نظر یه دکتر اکتفا کنه صدجا بره نشون بده

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بله  کیست بزرگ منو ۸ سانت تشخیص داد و منم به خیال اینکه کوچیکه رفتم زیر تیغ جراحی  یه را ...

ممنون عزیزم آخه بیشتر ارثیه ما توکل فامیل یک نفرم لب شکری نداریم هیچ مورد مشکوکی هم از اول بارداری نداشتم چند جا میرم امیدم فقط به خداست

ممنون عزیزم آخه بیشتر ارثیه ما توکل فامیل یک نفرم لب شکری نداریم هیچ مورد مشکوکی هم از اول بارداری ن ...

خواهش میکنم  عزیزم 

حتما برو 

ان شاءالله چیزی نیست بد به دلت راه نده با خبرای خوش بیای

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
خواهش میکنم  عزیزم  حتما برو  ان شاءالله چیزی نیست بد به دلت راه نده با خبرای خوش ب ...

فدات 

2706