2726
عنوان

قشنگـــ ترین لحظـه ی زنـدگـی 😍❤️

120 بازدید | 15 پست

قشنگ‌ترین لحظه‌ی زندگی اون لحظه‌ایه که خدا محال‌ترین آرزوت رو برآورده میکنه 😌

اون لحظه رو برای هممون آرزو میکنم ❤️

دعا کنید تا دوشنبه منم این لحظه نصیبم بشه خانوما 🌷🌹

پ.ن:

پست بذارید بگید براتون صلوات بفرستم یا هرچی که دوست دارید بخونم 😊 عیدیِ کوچیک من تو این شب زیبا به شما 😘

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

ان شاالله ب ارزوی قشنگت برسی❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم برای من ۳تا آیت الکرسی میخوووونی

حاجتم محاله

دارم داغون میشم😔😔😔

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

تیکرم واقعی بشه تا ۱۰ روز دیگه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2706