2737
2734

خانما کسی این بیماری پوستی رو داشته؟ درمان شده؟ یه بار رفتم دکتر پوست دارودست ساز داد و کرم و... بعد یه مدت مصرف خوب شدم دوباره برگشته واقعا خارش وحشتناکی داره دکترخوبم نمیشناسم که کارش عالی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام  بیماری پسوریازیس ، جز بیماری‌های خودایمنی می باشد و یه مدتی خاموش است دوباره شروع می شود ...

اوووف روانیم کرده خارش تازه دوروز صورتمم درگیرشده. جاهای حساس بدنمم هس نمیدونم چجوری به دکتر بگم. قبلا زیرگردنم و پشت گوشم بود الان تغییرکرده. 

شهرهای شمالی

می تونی بیای تهران؟!

ببین دکتر امیرهوشنگ احسانی(هیات علمی دانشگاه تهران هست) مطبش تو تهرانه و تو بیمارستان رازی هم هست واقعا دکتر خوبی هست من تو اطرافیانم کسی بوده که پسوریازیس داشته و تحت درمان ایشون نتیجه گرفته

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
مامان من داره شربت پرومتازین میخوره باید تا آخر عمرش بخوره کلی هم عوارض داره شربتش هر وقت قط میکنه ب ...

مادرتون پسوریازیس داره؟ شربت براخارش؟ دکترپوست دادن؟ 

2738

عزیزم دکترت تشخیص داده پسوریازیسه؟ دایی من داره متاسفانه. پسوریازیس طیف داره برای اون شدیده اگه تهران هستی برو بیمارستان راضی پیش دکتر بلیغی. آدرس مطبش رو از نت میتونی بگیری. دکتر فرنقی هم خوبه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
می تونی بیای تهران؟! ببین دکتر امیرهوشنگ احسانی(هیات علمی دانشگاه تهران هست) مطبش تو تهرانه و تو بی ...

خب بیامم باید تحت نظرباشم و هرازگاهی بیام خیلی سخته برام. شما این دکترو ازکجامیشناسین؟ نمیتونن دکترخوب تو گرگان بهتون معرفی کنن؟ 

عزیزم دکترت تشخیص داده پسوریازیسه؟ دایی من داره متاسفانه. پسوریازیس طیف داره برای اون شدیده اگه تهرا ...

پسوریازیس خفیف گفت اگه جلوشو نگیرم پیشرفت میکنه خیلی نگرانم. قصدبارداری هم دارم. میترسم توبارداری اذیت بشم 

مادرتون پسوریازیس داره؟ شربت براخارش؟ دکترپوست دادن؟ 

بله ده ساله این بیماریو داره  خارش شدید هم از علایمشه با زخمایی که پوسته پوسته میشن حتی توی موهای سرشم دراومده بود دکترش چندتا دارو بهش داده بود فقط به این شربته جواب داد دیگه از اون موقع داره میخوره ولی سرخود مصرف نکن عوارضش زیاده

بله ده ساله این بیماریو داره  خارش شدید هم از علایمشه با زخمایی که پوسته پوسته میشن حتی توی موه ...

من پشت گردنمم درگیر. نه دارو خودسرانه ننیخورم قراره برم دکتر خوب اگه پیداکنم. ممنون عزیزم ازراهنماییت

خب بیامم باید تحت نظرباشم و هرازگاهی بیام خیلی سخته برام. شما این دکترو ازکجامیشناسین؟ نمیتونن دکترخ ...

من دور و برم دوتا آدم با بیماری سخت پوستی بوده (پسوریازیس و لیکن پلان) که زیر نظر ایشون درمان شده

بعد هم ایشون خیلی معروفه!تو تلویزیون میارنش برای صحبت

من خودمم مطبش رفتم واقعا مطبش شلوغه

مثلا وقت قبلی بخوای ۳ ماه بعد نوبتت میشه

اگر بین مریض بخوای بری هم ۴ ساعت باید تو مطب بشینی

تو مطبش دیدم که از شهرستان ها هم میان

به نظرم اگه بتونی یه جلسه بری خوب هست

چون شمال هم تا تهران خیلی دور نیست

باز اگه شهر دور بودی خب خیلی سختت میشد

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2706