2726

سلام دوستان.من یه زایمان زودرس تو ۲۸هفته داشتم.به دلیل پارگی کیسه آب که هنوزم دلیلشو نفهمیدم.

دخترم الان ۱سال و نیمشه

منو همسرم عاشق بچه هستیم ولی واقعا دیگه میترسیم از بچه دار شدن.حالا نه اینکه الان بخوام باردار شم ولی دوس ندارم بچه هام خیلی باهم فاصله سنی داشته باشن

کسی میدونه میشه جلو زایمان زودرس و گرفت؟جلوی پارگی کیسه آب و چطور؟

چون میگن بازم احتمال زایمان زودرس دارم

واقعا دیگه نمیخوام اون اتفاق برام بیفته دوس دارم ۹ماهگی زایمان کنم و طعم واقعی بچه دار شدن و بچشم.

زایمان زودرس خیلی سخته.خدا برای هیچ کس پیش نیاره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه هیچی نگفتن اگه میگفتن که بالخره یه چاره ای براش پیدا میکردم

عرقیجات زیاد خوردی؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

شما شک‌ نکن یه دلیلی داشته حتما از اوله بارداری برو پیشه یه فوق تخصصه عالی درسته دوران بارداریت پر هزینه میشه اما همه تمامه جوانبو می سنجن برات 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

وای عزیزم منم مث شمان با این تفاوت ک بچه اولم تو هفت ماه دور از جون همه تون مرده بدنیا اومد پسرم الان سه سالشه دو روز رفته بودم تو هشت ماه دنیا اومد دو هفته تو دستگاه بود و زیر نظر پزشک بودم روزی ی امپول میزدم بدنم سیاه و کبود شده بود ولی خدا رو شکر پسرم سالم دنیا اومد الان منم مث شما استرس بچه بعدیم رو دارم ولی وقتی ب سختیام فکر میکنم میگم فعلا ولش 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند