2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم من سوپروایزر آزمایشگاهم

ببین هزار علت داره .. اول اینکه شما باید سونوگرافی بدی تا از لحاظ کبد چرب خیالت راحت شه . 

اگه سالم بود مجدد آزمایش رو چند هفته بعد تکرار کن 

تو وعده غذا بی شب قبل آزمایش تخم مرغ نخور 

خیلی نادره ک بخاطر قلب این آنزیم بره بالا 

معمولا یا کبد چرب یا مصرف دارو عاملشه ولی یادت باشه 5 واحد بالای نرمال خیلی جدی نیست عزیزم 

سلام عزیزم من سوپروایزر آزمایشگاهم ببین هزار علت داره .. اول اینکه شما باید سونوگرافی بدی تا از لحا ...

عزیزم من گرید ا هستم وسنگ صفرا دلرم یه قرصی برام تجویز کرد دکتر  گفت سه ماه بخور اما بعدش  کیسه صفرا باید عمل کنی

سلام عزیزم من سوپروایزر آزمایشگاهم ببین هزار علت داره .. اول اینکه شما باید سونوگرافی بدی تا از لحا ...

ممنون عزیزم به خاطر راهنمایی مفیدت.من کیسه صفرا ندارم پارسال سونو دادم   کبدم گرید یک چرب بود هراز گاهی هم سمت راست زیر دندم حالت نبض میزنه

2738
ممنون عزیزم به خاطر راهنمایی مفیدت.من کیسه صفرا ندارم پارسال سونو دادم   کبدم گرید یک چرب ...

منم کیسه مبارکو ندارم   

بله مشکل کبدته .. آب یخ بستنی نخور آب زرشک شبا عالیه بعد سه هفته آزمایش بدی کلا نرمال شده ی بحث تخصصی داره اینم بگم برات ..ببین هرکی آنزیم کبدش بالا باشه کبد چرب داره ولی هرکبد چربی آنزیم بالا نداره . 

فقط زمانی آنزیم میزه بالا که مقداری از سلولها تخریب بشن . در مورد تو جای نگرانی نیست .. روزانه 30 دقیقه پیاده روی سریع و مداوم مشکلتو حل میکنه . روغن نخور ی مدت . روغن زیتون بی بو بخور . کبد چرب درمان نداره ... 

تنها درمان کبد چرب تغییر سبک زندگیه

عزیزم من گرید ا هستم وسنگ صفرا دلرم یه قرصی برام تجویز کرد دکتر  گفت سه ماه بخور اما بعدش  ...

تروخدا زودتر برو درش بیار .من مقاومت کردم نرفتم سنگ افتاد تو مجرا افتادم ای سی یو .. برو سر پایی درش میارن راحت میشی .یادت باشه صفرایی ک سنگ سازه بدرد نمیخوره

منم کیسه مبارکو ندارم     بله مشکل کبدته .. آب یخ بستنی نخور آب زرشک شبا عالیه بعد سه هف ...

مرسی عزیزم.چشم حتما رعایت میکنم .ممنون بابت راهنمایی مفیدت.ان شاالله به حق امام رضا تو این شب عزیزدعا میکنم همیشه سلامت و تندرست باشی و حاجت روا بشی.

2706