2737
2734
عنوان

معجزه امام رضا

2517 بازدید | 35 پست

دوستان سلام 

بیاین امشب از معجزه هایی ک ب واسطه امام رضا واسمون افتاده حرف بزنیم از وقتایی ک یهوویی دعوتمون کرده حرمش 

بچه تاپیکو ببرین جلو تا فردا حداقل بمونه 

اول خودم :

وقتی مجرد بودم شدیدا کسیو دوست داشتم مدرسم نزدیک حرم امام رضا بود نمیدونم چرا شب ولادت امام رضا بدجوری دلتنگ بودم وقتی مدرسه تموم شد اومدم تو خیابونی ک منتهی میشد ب حرم گلدسته ها رو دیدم زدم زیر گریه ک اقا بدجوری دلتنگم اصلا نمیتونستم چشممو از گلدسته ها بردارم همینجوری گوله گوله هم اشک میریختم 

بعد ک یکم سبک تر شدم رفتم خونه فردا اون اقا با خانوادش واسه زیارت اومده بودن مشهد و مهمان منزل ما بودن اصلا حالم اون موقع قابل بیان نیست بیشتر واسه اینکه مادر اون اقا میگفت اصلا قرار نبود بیایم دیشب  خیلی یهویی قسمتمون شد اومدیم احساس میکردم امام رضا صدامو شنیده 

حالا بعدیشو پست بعد میگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

پدرم برشکسته شده بود یهو از اوج خورده بودیم زمین یک روز ظهر واقعا چیزی واسه خوردن نداشتیم من و مادرمو بچه ها پیاده رفتیم حرم حتی پول بلیط اتوبوس هم نداشتیم مادرم کل راه رو یواشکی اشک میریخت هوا هم بشدت گرم بود رسیدیم حرم من رفتم جای ضریح ۱۲ یا ۱۳ سالم بود اول ب مردم نگاه کردم همه میخاستن برسن کنار ضریح اما من هاج و واج فقط نگاه میکردم یکدفعه یک خانومی از پشت سرم با گریه گفت خدایا هیچ دارایی رو فقیر نکن هیچ بنده ایت رو ب زمین نزن  انگار یهو تو دلم خالی شد همون کنار در رو ب روی ضریح نشستم و گریه کردم نه برای خودم برای شرمندگی پدرم و مادرم برای تنهاییشون بعد چند ساعت برگشتیم انقدر گریه کرده بودم چشام تار میدید 

ولی از همون سال خداروشکر دوباره اوضاع پدرم خوب شد 

2706