2726

واقعا خسته شدم انگار جامون عوض شده هم کار می کنم هم خرج خودمو میدم هم خرج خونه هم کار خونه آخرم اون همیشه یا خستست یا دلش گرفته یا باید نازشو بکشم انقدر که من ناز کشیدم و رعایت حالشو کردم  از خودم متنفر شدم ...بچه هم نمیخواد چون مسئولیتش سنگینه یعنی فقط مونده واستم کنار تخت بادش بزنم ....فقط اومدم درددل کنم خانوماااا 😭😭اونایی که اول زندگیتونه یاد بگیرین این چیزا رو شوهراتونو مثل من لوس نکنین 

مردا کلا لوسن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

كار نميكنم 

منتها تمام مديريت خونه و دخل و خرج و كاراي بانكي و فلان و فلان با منه 

منم مثل شما خسته شدم 

شوهرمم با افتخار ميزنه پشتم بهم ميگه سوپر وومن😐پشتم بهت گرمه 😑تا تو رو دارم غم ندارم 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

من همینکه خونه داری و بچه داری میکنم کلی منت میذارم

بقیه اش پیشکشم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
كار نميكنم  منتها تمام مديريت خونه و دخل و خرج و كاراي بانكي و فلان و فلان با منه  منم م ...

این که خوبه من از سر کار میام دارم از خستگی میمیرم بعد مثلا یه چیزی رو میز مونده یا یه کاغذی پشت مبل افتاده به من میگه ابن ۱۰ روزه اینجا افتاده همینو ور نداشتی 😐😐😐😐با میگه چرا آشغالا رو نمیزاری بیرون 🤯🤯🤯یا میگه باید از پولت هر ماه فلان درصد حداقل بدی به من چون تو هم تو این خونه سهم داری🤯🤯🤯🤯🤬🤬🤬

پس شوهرت چیکار میکنه!؟

نمیگم اون کار نمیکنه ولی در کنارش هزار تا غر میزنه سر کوچکترین چیزی می پره بهم به خانوادش ..میگی بالا چشمت ابرو بهش بر میخوره ..عین خانوم بزرگا شده ...به همه کار ایراد میگیره تو همه جا سرک میکشه وای اصلا دیگه نمیدونم