1351
1273

واقعا خسته شدم انگار جامون عوض شده هم کار می کنم هم خرج خودمو میدم هم خرج خونه هم کار خونه آخرم اون همیشه یا خستست یا دلش گرفته یا باید نازشو بکشم انقدر که من ناز کشیدم و رعایت حالشو کردم  از خودم متنفر شدم ...بچه هم نمیخواد چون مسئولیتش سنگینه یعنی فقط مونده واستم کنار تخت بادش بزنم ....فقط اومدم درددل کنم خانوماااا 😭😭اونایی که اول زندگیتونه یاد بگیرین این چیزا رو شوهراتونو مثل من لوس نکنین 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

كار نميكنم 

منتها تمام مديريت خونه و دخل و خرج و كاراي بانكي و فلان و فلان با منه 

منم مثل شما خسته شدم 

شوهرمم با افتخار ميزنه پشتم بهم ميگه سوپر وومن😐پشتم بهت گرمه 😑تا تو رو دارم غم ندارم 

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
1350
كار نميكنم  منتها تمام مديريت خونه و دخل و خرج و كاراي بانكي و فلان و فلان با منه  منم م ...

این که خوبه من از سر کار میام دارم از خستگی میمیرم بعد مثلا یه چیزی رو میز مونده یا یه کاغذی پشت مبل افتاده به من میگه ابن ۱۰ روزه اینجا افتاده همینو ور نداشتی 😐😐😐😐با میگه چرا آشغالا رو نمیزاری بیرون 🤯🤯🤯یا میگه باید از پولت هر ماه فلان درصد حداقل بدی به من چون تو هم تو این خونه سهم داری🤯🤯🤯🤯🤬🤬🤬

1348
پس شوهرت چیکار میکنه!؟

نمیگم اون کار نمیکنه ولی در کنارش هزار تا غر میزنه سر کوچکترین چیزی می پره بهم به خانوادش ..میگی بالا چشمت ابرو بهش بر میخوره ..عین خانوم بزرگا شده ...به همه کار ایراد میگیره تو همه جا سرک میکشه وای اصلا دیگه نمیدونم