2726
عنوان

تیادا هستم خانمایی که ....

295 بازدید | 30 پست

سلام چند وقت نبودم  کلی کامنت گذاشته بودین براتون استخاره بگیرم من شرمنده همتونم توروخدا حلال کنید این چند وقت یه مشکل بزرگی افتاده تو زندگیم که کلی بخوام بگم زندگیم نابود شده  نمیدونم حکمت خداست یا سرنوشت بد من    . نشد بیام سایت خیلی ها خصوصی پیام داده بودین . حلال کنید ان شا الله بعدا جبران میکنم  اگر لایق بودم برا منم دعا کنید گره از زندگیم باز بشه . شما با دهان من گناه نکردید دعاتون در حقم ان شا الله مستجاب میشه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
ایت الکرسی  خوندم واست عزیزم

مرسی مهربونم ان شا الله هرچی از خدا میخای بهت بده گلم

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم شما اینقدر خوب و مهربونی که مطمئن هستم ب زودی زود خداوند کمکتون میکنه .برای گشایش کارهاتون صلو ...

ممنون عزیز دلم خییلی لطف کردی خدا ان شا الله به حق "والله و بالله و تالله که سه اسم اعظمشه حاجت دل شما رم به خیر و نیکی بده

تیادا جون انشاالله مشکلت حل بشه.میتونی برام تعبیر خواب انجام بدی

ممنونم عزیزم ان شا الله . درخدمتم

خواب دیدم در محلی ایستادیم مانند خیابانی پهن و جمعیت حاضر ۱۲۰ نفر بود ک همه ما منتظر ورود امام رضا بودیم در واقع به دیدنش امده بودیم من برای اینکه بهتر بتونم ببینم رفتم بالای یه سکو ک جلوی مغازه بود ایستادم . وقتی امام وارد شد با اسب سفید و یه لباس سفید ولی صورتشون مشخص نبود فقط به هرکسی یه چیزی به نوبت میگفتن و با اسب جلو می آمدن به منم ک رسیدن با شمشیر برام ۲ دور رقص شمشیر انجام دادن و یه چیزی گفتن ک اصلا یادم نمیاد و بعد هم رفتن . تعبیر خوابم چیست؟

@تیادا    

سلام عزیزم خواب دیدم رفتم دانشگاهمون در یکی از کلاسها بازه و دیدم یکی از شخصیت های مشهور ورزشکار داره برای امام حسین نذری آماده میکنه و کالباس گوشت و سیب زمینی میذاره لای نون تا پخش کنه ، در باز بود دیدم دوتا پیرزن دارن بهش کمک میکنن و منم گفتم نذری امام حسین هست منم برم کمکشون کنم تنهان 

رفتم داخل دوتا پیرزن ها همش به این شخص میگفتن غذات فاسد هست کالباسهات فاسد هستن 

اونم یه تیکه از گوشتش داد بمن گفت بیا ببین فاسد نیست اینها الکی میگن فاسده 

منم خوردم خوشمزه بود بعدش که بسته بندیها تموم شد گفتم من همیشه نذری هارو به دیگران میدم اینکه مال امام حسین هست بذار یه دونه خودم بردارم و برداشتم خوردم 

و سیر شدم 

تعبیرشو بگو گلم ممنون 😙

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
@تیادا     سلام عزیزم خواب دیدم رفتم دانشگاهمون در یکی از کلاسها بازه و دیدم یکی از شخصی ...

سلام گلم خوبی ؟ حلال کنید چند روزه درگیرم زیاد سایت نمیام در اولین فرصت به روی چشمم . فقط بگم اون پیرزانا هواهای دنیوی بودن . میام مفصل میگم برات

خواب دیدم در محلی ایستادیم مانند خیابانی پهن و جمعیت حاضر ۱۲۰ نفر بود ک همه ما منتظر ورود امام ...

عزیزم من این خواب رو قبلا براتون تعبیر کردم درسته؟

سلام گلم خوبی ؟ حلال کنید چند روزه درگیرم زیاد سایت نمیام در اولین فرصت به روی چشمم . فقط بگم اون پی ...

باشه عزیزم‌منتظرم 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
عزیزم من این خواب رو قبلا براتون تعبیر کردم درسته؟

تیادا جون من چند شبه نا پیوسته خواب میبینم ک خونه ندارمو خونم شده یکی از اتاق های برادرشوهرم ک طبقه اول ساختمون ما میشینن و دیشب توی خواب ک داشت میرفتم توی اتاق بهم گفت عین بچه ها نگاش کن اخه گفتم مگه چیه گفت شلوار لی همیشه میپوشیو مانتوهای رنگی.بعد توی خواب من خیلی حس بدی دارم از این ک مجبور توی اتاق خونه اونا باشم.

2706