2737
2734
عنوان

جاریه بی نهایت دروغ گو

210 بازدید | 20 پست

جاریم خیلی دروغ میگه و همیشه میخواد منو از یه طریقی تحقیر کنه و خیلی دوروئه.من همیشه میگم به خاطر عقده هاشه که دروغ میگه و گناه داره بذارم دروغشو بگه و حال کنه و یه جوری وانمود میکنم که دروغتو باور کردم ولی میخوام تغییر رویه بدم به نظرتون چیکار کنم 

سر تکون بده و لبخند بزن بگو اره وسط حرفاش بگیا بالبخند بگو اره اره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا اصلا برات مهمه؟

چیو دروغ میگه؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

یبار حرف زدنی بگو بعضی آدمها نمیدونم درموردمون چی فکرمبکنن راحت دروغ میگن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738

اتفاقا با همین رویه پیش برو.بذار تو دروغاش غرق بشه.تو کمکش کن تا خودشو با دروغاش بندازه تو چاله..متاسفانه همه ی افراد به هر طریقی با دست خودشون به منجلاب میفتن..هرچی گفت تایید کن .بگو بله بله درسته.بذار تو دروغاش پخته بشه.همین دروغاش باعث بدبختیش میشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

جاری منم همینطوره، چیزای خیلی معمولی رو هم دروغ میگه! دروغاش بیشتر در راستای عزیز و شیرین نشون دادن خودش پیش خونواده ی شوهره و خیلی زودم درمیاد! من که دیگه باهاش حرف خاصی نمیزنم چون نمیتونم تشخیص بدم راست و دروغشو و چندباری از حرفاش (اتفاقی و معمولی نقل قول کردم) به خواهرشوهرم اینا گفتم تعجب کردن و یه بارم دختر خواهرشوهرم به روش آورده بود که من کی همچین کاری کردم😅 کلا جاری نرمال فک کنم موجود نیس

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
کاش میشد از کاراش براتون بگم .آدمی مثل اینو ندید تا حالا ولی میترسم اینجا باشه و منو بشناسه 

اوففف پس هم دردیم منم یه جاری دارم یک دروغهای شاخداری میگه که آدم میمونه چی بهش بگه.اوایل که نمیشناختمش باور میکردیم ولی الان دیگه اصصصصلا فقط گوش میدیم بعدشم پشت سرش می خندیم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706