2737
2734

سلام خانوما من از وقتی بچه دار شدم هم مرتب تر شدم و هم زرنگ تر شدم خیلی از کارهایی که قبل از بچه دار شدن براشون تنبلی میکردم رو الان دارم انجام میدم خونم مرتب تر از قبل هست البته نه خیلی اما کسی وارد بشه استرس ندارم که خونه به هم ریخته است ظرف ها رو هم خیلی سریع میشورم تاتوی سینک نمونه اما میدونی چیه استرس بچه داری و فکر اینکه هر زمان مشغول کاری هستید فقط و فقط ذهن درگیر بچه است باعث میشه اون کار بهت نمی چسبه و انگار که یه جای دیگه هستی در واقع آدم با بچه داشتن میتونه به هر کاری برسه اما تمام ذهن درگیر بچّه است من که این مدل درگیری رو ترجیح میدم  شماها چطور

واقعا حرفت درسته من حتی تازه عروسی کرده بودم اینقدر کارنمیکردم تنبل بودم الان به همه کارام میرسم این استرسو تو فکرشوون بودن که همیشه هست

جانم باش  نوش دارو بعد مرگ فایده نداره ...جانم باش  

من بچه ندارم اما خونم مرتبه....البته بچه توراهه ی ماه دگ اینجاس....انشالله اونجور ک میگی باشه با سلیقه ترشم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا من انقدر دورو ور بچمم ،نمیتونیم غذام بخوریم،فقط فلان ساعت غذا بدم.فلان ساعت شیر بدم.پوشکشو عوض کنم.قطرهاشو بدم.باهاش بازی کنم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
چه جالب😍بالاخره یکی پیداشد از خوبی های بچه بگه.راستی استارتر بعد دنیااومدن بچتون رابطه ت باشوهرت چی ...

چرا تغییر کرد تا 4 ماه اول ک خیلی هوامو داشت و من پر توقع شدم و اخلاقم خیلی بد شد غر غرو شدم.... زود عصبانی میشدم و همه تقصیرارو مینداختم گردنش... اما همیشه هم میدونستم نباید اینکارو کنم تا اینکه حول و حوش یه سالگی دخترم دیگه خیلی روابطمون سرد شده بود  حتی ماهی دو بار فقط رابطه ج داشتیم.  نشستیم با هم حرف زدیم و قول دادم دیگه مث قبل بچه باشم و خداروشکر داره کم کم همه چی بهتر میشه.... بچه داری باعث میشه خیلی آدم تغییر کنه اما باید این تغییرات و شرایط جدید رو مدیریت کنه و دنبال بهانه نباشه