2726

ممنون میشم جواب بدین

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اون بسته قرصه مولتیه سیاهه آهن.. ولی دونه ای هست اسمشو نمیدونم..

منم اینو میخورم تو بارداری البته برای من آهن نیست انواع ویتامینارو داره

همین مارکه ولی

من ۳۰ تاشو ۸۷ تومن خریدم

فیفول هم میخورم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

سنتری، فارماتون عالیه ولی اصلش گیر نمیاد دیگه

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
منم اینو میخورم تو بارداری البته برای من آهن نیست انواع ویتامینارو داره همین مارکه ولی من ۳۰ تاشو ...

من ففول نمیخورم جواب نمیده سرم گیج میره هی خوابم میاد تنبل میشم حال ندارم و.. این سیاهرو میخورم عالیه اصلا خواب ندارم و به همه کارا هم میرسم و حوصله ام هم سر میره..ولی ففول نه.. برام خوب جواب نمیداد..

من ففول نمیخورم جواب نمیده سرم گیج میره هی خوابم میاد تنبل میشم حال ندارم و.. این سیاهرو میخورم عالی ...

کمخونی؟من کمخونی ندارم ولی چون باردارم باید بخورم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
کمخونی؟من کمخونی ندارم ولی چون باردارم باید بخورم

نه دکتر نگفت کم خونی.. ولی ففول بهم جواب نمیداد.. ماههای اول فقط بهم قرص یدوفولیک داده بود و اهن و.. نداشتم ولی کنارش خرما و.. میخوردم ولی بعد ۷ماهگی میخورم معدم میسوزه مجبورم آهن بخورم..