2726

کارش چطوره عالیه یا نه میگن پیره اینکاره 

این مشکلات منه

: من از مهر تا حالا بیمارم اول فقط حالت تهوع دایمی و استفراغ کم بود بعد دو دو هفته دارو معده خوردم خوب شدم تا اینکه هفته سوم شد کم کم علایم برگشت ( دارو معده پنتوپرازول ۴۰ و دومپریدون ۱۰ و فاموتیدین)و گفتند اندو یا اعصاب من اندو نکردم دو سری قرص اعصاب خوردم تا عید که بدتر شدم ( قرص اعصاب سیتالوپرام ۲۰ و پرفنازین و امی تریبتیلین و پرگاپانتلین
تریفلوپرازین و نورتریبتلین و اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید)
بعد از عید اندو کردم گفتند گاستریت فرسایشی شدید معده و فتق هیاتال و اعصاب ( دارو معده امپرازول ، لانسوپرازول، لانزوپرازول، رانتیدین و فاموتیدین،دمیترون، متوکلوپرامید و دیمن هیدرینات بازم بدتر و بدتر
داروی اعصاب هم استنرا و فلواکسامین و ترانکوپین
خوردم باز بدتر و بدتر شدم)
یه بار میگن معده یه بار میگن اعصاب یه بار میگن معده و اعصاب و یه بار میگن هورمون و...
: من اول علایم حالت تهوع دایمی و استفراغ کم و یبوست بود
بعد کم کم شد حالت تهوع دایمی و استفراغ دایمی و سوزش معده و گلو و درد معده و گلو و یبوست دایمی و افت فشار و قند و بی اشتهایی و کاهش وزن و...

تاپبکتو حفظ شدم دیگ بس ک همین متنو کپی کردی

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاپبکتو حفظ شدم دیگ بس ک همین متنو کپی کردی

خوب کسی زورت نکرده وقتی مشکلی مثل من نداری بیای نوشتم اگر کسی مشکلی مثله من داره برو خداروشکر کن که نداری چون این مشکل نه اینکه نمیتونی بخوری و همش استفراغ میکنی و حالت تهوع و... داری و نمیتونی دفع کنی کلا تمامی بدنت را داغون میکنه 

2728

اطلاعی ندارم در مورد این بیماری ولی امیدوارم با تشخیص درست ودرمان حالت خوب شه معلومه خیلی سختی میکشی

پسر من دنیا اومدنی انسداد روده داشت تا یه ماه یه قطره شیر هم نتونستم بدم چون بالا می آورد بستری بود ممنوع کردن براش تا جراحی شد وخوب شد

یه دکتر خوب پیدا کن وپیگیر باش ان شاله بهتر بشی

خدا رو شکر ما فقط اعصاب نداریم !خیلی هاهستن "ذات" ندارن
اطلاعی ندارم در مورد این بیماری ولی امیدوارم با تشخیص درست ودرمان حالت خوب شه معلومه خیلی سختی میکشی ...

چشم عزیزم ممنونم میگم عزیز دلم انسداد روده را چجور مشخص شد و اینکه ایا انسداد روده یبوست داره

چشم عزیزم ممنونم میگم عزیز دلم انسداد روده را چجور مشخص شد و اینکه ایا انسداد روده یبوست داره

گلم وقتی باردار بودم تو سونو انومالی مشخص شده بود قبل از دنیا اومدنش میدونستم 😢انسداد پسر من یبوست نداشت 

اخی عزیز دلم ببخشید پرسیدم توروخدا با دل شکستت برام دعا کن

اشکال نداره گلم روزی نیست ک چند بار یادش نیفتم 

شما هم با امید ب خدا دنبال درمان باشید علم پیشرفت زیادی کرده نگران نباشید حتما روزی میرسه ک سلامتی تونو بدست بیارید🌹