2737
2734
عنوان

خانمای iuiمثبت

60 بازدید | 5 پست

خانما من الان دمای بدنم اندازه گرفتم ۳۶،۷شد ینی چی ؟درسته الکیه تشخیص بارداری با دمای بدن دوسه روزه صبحا خیلی گرمم میشه گرمیگیرم امروز  روز۹ iuiم.نظرتون چیه؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
دنبال علایم نباش و استراحت کن و استرس نداشته باش تا موعد آزمایشت

راس میگی‌تا امروز ک هر چی میشد میگفتم بدرک میخواد بشه نمیخواد نشه مثلا من دنبال علایم باشم مثبت میشه؟خخخخ الان یلحظه دماسنج دیدم خواستم سوال کنم

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راس میگی‌تا امروز ک هر چی میشد میگفتم بدرک میخواد بشه نمیخواد نشه مثلا من دنبال علایم باشم مثبت میشه ...

این کارا فقط بهت استرس میده، درکت میکنم، اما تا میتونی بیخیال باش، یه مجله جدول بگیر سرتو گرم کن

خدایـــا شکـــرت
2728
این کارا فقط بهت استرس میده، درکت میکنم، اما تا میتونی بیخیال باش، یه مجله جدول بگیر سرتو گرم کن

امروز ۹ شش روزشو استراحت مطلق کردم زیاد فک نمیکنم دفعه قبل از روز سوم تو سایت دنبال علایم بودم ولی منفی شد اینسرس امروز اومدم سایت 

امروز ۹ شش روزشو استراحت مطلق کردم زیاد فک نمیکنم دفعه قبل از روز سوم تو سایت دنبال علایم بودم ولی م ...

ان شاالله ایندفعه نتیجه میگیری، استرس مثل سم عمل میکنه، بهش فکز نکن وبسپار به خدا، دعا کن، قرآن بخون، کمکت میکنه

خدایـــا شکـــرت