2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر من مژگان قرایی هست ، تو‌میدونذفاطمیه مطبش ، فوق العاده با مسیولیت و کاربلده خوش برخورد و‌مهربون. خدا ازش راضی باشه . اهل زیرمیزی و‌پول و ویزیت اصافه هم‌نیس . من از اقدام بارداری تا الان‌مه سه ماهه زایمان کردم پیشش میرم . خیلی ماهه 

تو بیمارستان لاله و‌محب کوثر هست . 

من سزارین کردم چون دومین زایمانم بود ولی طبیعی هم میکنه . خوب الان بیشتریا سزارین میکنن 

2728
دکتر من مژگان قرایی هست ، تو‌میدونذفاطمیه مطبش ، فوق العاده با مسیولیت و کاربلده خوش برخورد و‌مهربون ...

شما تازگی رفتی پیشش؟ دقیق هست تو کارش؟ خدا خیرت بده منو از سردرگمی در بیار. من وسواسم نگرانم دکتر بی دقت باشه. هفته پیش رفتم بیمارستان چمران ویزیت قبل بارداری. وقتی اومدم یادم افتاد حتی بهم نگفت اسید فولیک شروع کن

دکتر من مژگان قرایی هست ، تو‌میدونذفاطمیه مطبش ، فوق العاده با مسیولیت و کاربلده خوش برخورد و‌مهربون ...

تو مطب سونو داره شنیدم. درسته؟ از نظر نوبت دهی و اینا چه طوره؟ 

تو مطب سونو داره شنیدم. درسته؟ از نظر نوبت دهی و اینا چه طوره؟ 

بله خودشو سونو میکنه و هزینه اضافی نمیگیره .من تو‌کل بارداریم هر بار میرفتم بچه رو خودش میدید . نوبت دهیشم خوبه هر روزی گرفتی نوبت ، هر چی زودتر بری زودتر نوبتت میشه چون اول هر روز اسم مینویسه منشی 

شما تازگی رفتی پیشش؟ دقیق هست تو کارش؟ خدا خیرت بده منو از سردرگمی در بیار. من وسواسم نگرانم دکتر بی ...

نه این واقعا عالیه خیلی حواسش به مریضش هست ، من یه مشکلای کوچیکی داشتم اوایل فک میکردم یادش نمیمونه ولی تو‌پروندم مینوشت نگاه که میکرد کامل یادش بود . و‌ خیلی هم دقیقه اصلن پولکی نیست . خیلی خانومه . حتما یبار برو . من هر کی که دکتر زنان خوب میخاد اینو‌بهش معرفی میکنم

شما تازگی رفتی پیشش؟ دقیق هست تو کارش؟ خدا خیرت بده منو از سردرگمی در بیار. من وسواسم نگرانم دکتر بی ...

من ۳ ساله میرم پیشش از قبل بارداری ، و‌فروردین هم زایمان کردم . الانم سه ماه گذشته هفته دیگه میخام برم برای معاینه . روزهای شنبه و‌یکشنبه و‌چهارشنه از ۱۰ صبح مطبه 

من دکترم مرد هست

عاااالی

پیشش عمل کیست تخمدان انجام دادم... دکترای زنی ک قبلا پیششون رفتم و به نام بودن بدتر کیستمو با داروهاشون و تشخیص علط بزرگ کردن ولی خلاصصص شدم..خدا خیرش بده

دکتر گرجیه تو ارزانتین

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
من ۳ ساله میرم پیشش از قبل بارداری ، و‌فروردین هم زایمان کردم . الانم سه ماه گذشته هفته دیگه میخام ب ...

الهی خدا بچه ات رو برات نگه داره. به مطب زنگ زدم گفت ته مرداد زنگ بزن دکتر داره میره سفر. پس باید حضوری وقت بگیرم؟

شما سزارین شدی؟ کدوم بیمارستان بودی؟ جای بخیه و بیحسی و اینا چه طور بود؟الان ۳ هفته اس گیج میزنم دنبال دکتر زنان خوب که کار سزارینش خوب باشه و مهم تر با وجدان و خوش اخلاق باشه

الهی خدا بچه ات رو برات نگه داره. به مطب زنگ زدم گفت ته مرداد زنگ بزن دکتر داره میره سفر. پس باید حض ...

سلامت باشی عزیزم ، خیلی دکتر باوجدانیه،هر وقت که میگه هست بگیر، من بیمارستان محب کوثر سزارین شدم ، بخیه هاش و عالی میزنه ، اصلنم اذیت نشدم ، کلن روز ۵ همه کارامو خودم میکردم .عملش و‌خیلی با مهارت انجام میده تا بی حس شدم صدای بچه اومد ، تازه موقع عمل فهمید تخمدانم کیست های ریز زده ، همه رو برداشت و کامل تمیز کرد ، گفت اگه اینکارو‌نکنم سال دیگه باید جراحی کنی دوباره شکمتو باز کنم . من خواهرمم باهام بود تو اتاق رایمان گفت خیلی دقیق و خوب کارشو انجام داد

تازه تو اتاق زایمانم دکتر که بیحس میکرد اومده بود دستمو گرفته بود و همش باهام حرف میزد و‌ارامش میداد، چون یکم میترسیدم . همش ارامش میداد مبگفت یه ربع دیگه بچتو‌میزارم بغلت 

2706