2726

من بیست روزه عمل کردم بینیم حالت گرفتگی داره بعضیا میگن خوب نمیشه دیگه حالا چ خاکی تو سرم کنم؟؟  

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی دائما حالت گرفتگی داره؟

مث سرماخوردگی کامل گرفته نیس گاهی هم بازه کامل انگار عادت کردم دیگه با دهن بسته هم نمیتونم درست نفس بکشم 

یعنی شما اصلا گرفتگی نداشتید ؟؟ از کی با دهن بسته نفس کشیدید؟

نه نداشتم تامپون و کشید دیگه راحت با بینی نفس کشیدم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

من تو سن۱۶سالگی بینیم عمل کردم اوایل همین سختی هاروداشت ولی باگذشت زمان خوب میشه،واسه من تنها بدی که داشت ازعطرغذایی که میپزم ومیخورم حس نمیکنم.فقط غذایی که خودم میپزم،اونم گاهی اوقات

من تو سن۱۶سالگی بینیم عمل کردم اوایل همین سختی هاروداشت ولی باگذشت زمان خوب میشه،واسه من تنها بدی که ...

من فعلا ک حس بویایی دارم خدا کنه این مشکلمم حل بشه آخه بهم میگن تو خوابم گاهی صدا میدی 

نترس منم مثل تو بودم برای من تا ۳ ماه کیپ بود ابریزش هم داشت انقدر ترسیده بودم میگفتم حاضرم کج و کوله بشه دماغم ولی راه گرفتگیش باز شه الان قشنگ خوبه خوب شده نترس.امکان بسته شدن راه تنفس طی عمل بینی خیلی کمه.تا یک ماه دیگه خوب میشی

نترس منم مثل تو بودم برای من تا ۳ ماه کیپ بود ابریزش هم داشت انقدر ترسیده بودم میگفتم حاضرم کج و کول ...

وای مرسی امیدوار شدم