2726

که هم درآمدش خوب باشه هم همیشگی باشه؟

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

من هم دنبال کسب درامدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2984487/چجوری-پول-دربیاریم?postId=97078552#

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شرکت بزرگ راه مینداختم برای تولید مربا و ترشی و سبزی و کلا اینجور محصولات خونگی😍😍خیلییییی جواب میده

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2728

یکی از کارخونه های متروکه ی کشور رو راه اندازی میکردم برا خانوما 

با سه شیفت مختلف ،و قوانینی که شرایط خانوما داخلش لحاظ شده باشه ک اونا هم مادر و هم همسر هستن و نباید کارسخت انجام بدن تا برای بچه و همسر هم انرژی داشته باشن 

با اینکار هم خانوما سود میبردن و هم اقتصاد کشور رونق میگرفت 

کاش یه روزی برسه ک هیچ کار گاه و کارخونه ی متروک و تعطیل شده نداشته باشیم . 

من خودم تازه پیج تریکو بافی و عروسک بافی زدم کارامم خوبه برید تو پیجم ببینید 

@terico_honey    

@_gogoliiiiha_

خودمم ميتونم به هانماي تهراني حضوري اموزش بدم هم كار باحاليه هم خيلي سود داره 

چقدر قشنگه که خانمای خونه دار هم بتونن واسه خودشون یه درامد کوچیک خونگی داشته باشن ما با کمک هم میتونیم لطفا این پیج هارو توی اینساگرام فالو کنید تا به هم کمک کنیم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️@_terico_honey@......_gogoliiiiha