2726

با چه دارویی باردار شدید بعد چند ماه؟ با چه فولیکولی؟

من که حالم گرفتست این ماه اولین بار بود لتروزول خورده بودم رفتم دکتر گفت عالی جواب داده چند تا فولیکول خوب داری همون روز 11 یه دونه hcg داد زدم حالا امروز 19 روز بعد از آمپول پری داره میاد

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کیست تخمدان داشتم ال دی خوردم برطرف شد خدا رو شکر

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
2728

ناراحتی نداره من باهمین تنبلی تخمدان باردار شدم البته ورزش درمانشه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

من تنبلی دارم...یعنی اصلن پریود نمیشم مگه با قرص یا آمپول....در این حد!

این ماه دکتر بهم آمپول منوتروپین و قرص لتروزول داد....hcgهم زدم شکر خدا باردار شدم ...دیماه هم زده بودم نشد ....نگران نباش...

برطرف میشه نگران نباش باید بری درمان کنی من خودم خیلی داغون بودم ولی چون اولش بود فقط چن ماه بود کیستا بودن زود رفتم درمان کردم برطرف شد الحمدلله

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
من تنبلی دارم...یعنی اصلن پریود نمیشم مگه با قرص یا آمپول....در این حد! این ماه دکتر بهم آمپول منوت ...

مبارک باشه واسه منم دعا کن.چند ماهه اقدامی؟ با چه فولیکولی باردار شدی

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

من تنبلی داشتم و یکسال تو اقدام بودم از ماه اول که میخواستم اقدام کنم دکترم بهم قرص داد و هر قرصی رو سه ماه امتحان میکرد اگر جواب نمیداد میرفت سراغ یه قرص دیکه و تاکید داشت که حتی یک ماه هم نباید اقدام رو عقب بندازی وگرنه برمیگردی سر خونه اولت،دوفاستون و متفورمین و کلومیفن و امتحان کردم ماه اخر ازش خواستم امپول هم بهم بده و دکترم لتروزول از شب ۵ پریود تا ۱۰ شبی یه دونه تجویز کرد و روز ۱۵ هم یه دونه امپول اچ سی جی که زدم و از همون شب به مدت ۳ شب پشت هم و بعدش یه شب در میون اقدام داشتم که گرفت ولی سایز فولیکولم رو نمیدونم چون دکترم معتقد بود سونو جز استرس چیزی نداره میگفت امپدل رو بزن اگه فولی داشته باشی میکیره اکرم نداشته باشی که اتفاقی نمیفته

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
من لاغرم.شما با چه دارویی و چه فولیکولی باردار شدی

من اولش تنبلی تخمدان نداشتم  کلومفین مصرف کردم دوتافولیکول ۲۱ داشتم‌امپول زدم که دوقلو شد که بعد ۴سال دوباره رفتم چکاب واسه بارداری بعدی گفتن پلی کیستیکی رفتم باشگاه جواب داد ودوباره باردارشدم که متاسفانه سقط شد.ربطی به چاقی ولاغری نداره .دختر عمه ام هم لاغره تنبلی تخمدان داره ولی کلاس میره تی آرایکس ،

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706