2726

من از مهر تا حالا بیمارم اول فقط حالت تهوع دایمی و استفراغ کم بود بعد دو دو هفته دارو معده خوردم خوب شدم تا اینکه هفته سوم شد کم کم علایم برگشت ( دارو معده پنتوپرازول ۴۰ و دومپریدون ۱۰ و فاموتیدین)و گفتند اندو یا اعصاب من اندو نکردم دو سری قرص اعصاب خوردم تا عید که بدتر شدم ( قرص اعصاب سیتالوپرام ۲۰ و پرفنازین و امی تریبتیلین و پرگاپانتلین

تریفلوپرازین و نورتریبتلین و اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید)

بعد از عید اندو کردم گفتند گاستریت فرسایشی شدید معده و فتق هیاتال و اعصاب ( دارو معده امپرازول ، لانسوپرازول، لانزوپرازول، رانتیدین و فاموتیدین،دمیترون، متوکلوپرامید و دیمن هیدرینات بازم بدتر و بدتر

داروی اعصاب هم استنرا و فلواکسامین و ترانکوپین

خوردم باز بدتر و بدتر شدم)

یه بار میگن معده یه بار میگن اعصاب یه بار میگن معده و اعصاب و یه بار میگن هورمون و...

من اول علایم حالت تهوع دایمی و استفراغ کم و یبوست بود

بعد کم کم شد حالت تهوع دایمی و استفراغ دایمی و سوزش معده و گلو و درد معده و گلو و یبوست دایمی و افت فشار و قند و بی اشتهایی و کاهش وزن و...

یعنی کسی اصلا تو این نی نی سایت مثل من بوده بوده خوب شده یا نه 

خيلي طولاني بود نخوندم راستش

واي براي مشكل ميكروب معده معمولا انتي بيوتيك و ازيترومايسن و مترونيدازول ميدن

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

چقدر تاپیکتو تکرار میکنم عزیزم من تا حالا  چند دفعه به شما گفتم دختر خاله من مثل شما بودش اخر سر بستری شدش و گفتن زخم اثنی عشر شدیده شما هم باید بری پیش یه دکتر خیلی حرفه ای و کار بلد که مشکلتو تشخیص بده اخه برای حل مشکلت نباید اینجا رو انتخاب کنی که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقریبن شرایطم مث شماس ولی من دارو اعصاب برا معده اینقدر نخوردم 

چن ساله درگیرم تو اندوسکپی رو دریچه معده علامت مثبت زده بود یعنی عصبی بشم یا میکروبی بشه دریچه  اخر مری و اول معدم بسته میشه و تهوع 

هر موقع هم ناراحت شم گریه کنم تهوع تهوع

راجع به فتق میشه توضیح بدی چون مدتیه معدم ورم داره

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
2728
چقدر تاپیکتو تکرار میکنم عزیزم من تا حالا  چند دفعه به شما گفتم دختر خاله من مثل شما بودش ...

وااا بنده خدا خووو مشکل داره سوال میپرسه حالا تاپیک خیانت و جاری بود خوب بود؟؟؟

چقدر تاپیکتو تکرار میکنم عزیزم من تا حالا  چند دفعه به شما گفتم دختر خاله من مثل شما بودش ...

عزیز دلم به خدا میدونم گفتید والا به جان خودم قسم دمار تو شهرستان اصفهان خیلی رفتم سه تا یا چهار تا و بعد به دکتر تو اصفهان هم رفتم دکتر نو اصفهان چیزی نگفت میخوام برم تهران ولی از اون ور خانواده واقعا کلافه شدند منم موندم پیش کی برم تهران به من دکتر حمید صالحیار را معرفی کردند 

وااا بنده خدا خووو مشکل داره سوال میپرسه حالا تاپیک خیانت و جاری بود خوب بود؟؟؟

عزیزم من به دلیل مشکل خودش میگم من چنتا دکتر خیلی خوب بهش معرفی کردم اگر توی تاپیکهاش بره اسمهاشون هستش اینجا الان شما کمکی بهش کردی یا من یا بقیه باید بره یه دکتر حرفه ای که مشکلشو حل کنه 

من تقریبن شرایطم مث شماس ولی من دارو اعصاب برا معده اینقدر نخوردم  چن ساله درگیرم تو اندوسکپی ...

دوست عزیز من فتق هیاتال دارم گریه و یبوست برام بدتره ولی خوب چیکار کنم هرروز حالم داره بدتر و بدتر میشه از اون ور هم میکروب را دیر تشخیص دادند از اون ور هم گاستریت فرسایشی معده دارم ولی داروها بهم اثر نمیکنه نمیدونم چرا بخدا دارم نابود میشم ارزوم شده مرگم 😢

عزیزم من به دلیل مشکل خودش میگم من چنتا دکتر خیلی خوب بهش معرفی کردم اگر توی تاپیکهاش بره اسمهاشون ه ...

میدونم حرفت درسته ولی این بنده خدا بیمارهه و احتیاج به کمک دارهه هر چن کلامی 

من بهتون گفتم اگر بیاید تهران دکتر اگاه هستش دکتر هادی پور همون دکتر صالحیار که خودتون میگید اما مشک ...

میدونم دوست عزیز گفتید والا به خدا الان شرایط زندگیم جوری نیست بتونم بیام شاید هفته دیگه بتونم بیام ولی حداقل تا اون موقع بازم تحقیق کنم اگر برای شما تاپیک من تکراری هست جواب ندید 

عزیز دلم من تهران میخوام بیام بهم گفتند دکتر حمید صالحیار میکن خیلی پیره  و دکتر فاطمی

دکتر شاهرخ ایروانی متخصص گوارش 

دو جا ویزیت میکنه بیمارستان رسالت و بیمارستان نیکان 

فرد یجا روزای زوج هم اونیکی

تخصصش هم معده اس و دور ازجونت بیمارای کنسر معده

زنگ بزنی بیمارستان رسالت میتونی وقت بگیری

یمدت خودتو ببند به سیرابی عالیییه واسه معده

2706