2733
2734

پسرم تو نه ماهه 

میگه همش بشین کنار من اگه از پیشش بلند شم باید بغلش کنم وگرنه میاد دنبالم گریه مي کنه. 

نمیتونم کارهای خونه رو انجام بدم 

شما همیشه خونتون تمیز و مرتبه؟  چه جوری؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نميتونم به كارام برسم مگه اينكه شوهرم خونه باشه

دسشويي ميرم اينقد گريه ميكنه پشت در نميدونم واسه چي رفتم اصلا اون تو

همش هم ميچسبه به پاهام

خونه هم كه نگم برات 

كلا كارام ميذارم زمانيكه باباش خونه س

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
2731

منم بچم این مدلی بود.تا مدتها فقط جمعه ها که همسرم بود غذا میپختم برا طول هفته و تمیزکاریو این کارا.بعضی وقتام میذاشتمش تو کالسکش کنارم تو اشپزخونه میموند.

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
2738
وقتی خوابید مجبوری نخوابی و کارای خونه رو بکنی  پسر من بغلی نیست اما شیطون میخوابه سریع کارام ...

اینقدر شبا کمبود خواب دارم که وقتی میخوابه منم کمی میخوابم کلا زیاد نمیخوابه در حد یه ربع نیم ساعت. اگر خواب باشه پاشم کار کنم سریع بیدار میشه 

بچه تو هشت نه ماهگی اضطراب جدایی داره حساستره حالا که عادت دادین یکمیم صبر کنین راه که بره خود به خود جدا میشه نگران لوس شدنم نباشین 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

منم هفت ماهگی اینا بغلی بود.به عالم وسیله جلوش میزاشتم باهاش بازی کنه.یا تو کالسکه میزاشتم چند تا وسیله هم بود یا جلوی تیوی .خلاصه هرجوری بود کارامو میکردم بی غذا هیچ وقت نبودیم

اینقدر شبا کمبود خواب دارم که وقتی میخوابه منم کمی میخوابم کلا زیاد نمیخوابه در حد یه ربع نیم ساعت. ...

کسی و نداری کمک حالت باشه?

من تا وقتی محل مادرم اینا بودم زنداداشم و مادرم نکهش میدلشتن

الان اومدم ی محل دیگه مجبورم وقتی خوابه ظهر کارامو کنم