2726

سلام(لطفا کسایی که اعتقاد ندارن نیان و اظهار نظر نکنن.ممنون)

دوستانم

بیاید از ته دلمون یه نامه بنویسم برای آقا امام زمان عج ،بی شک آقا نامه هارو میخونه و نسبت بهش بی تفاوت نخواهد بود

همون جوری که آیت الله بهجت فرمودن

حرفهای ما وقتی از دهان ما بیرون قبل اینکه به گوش خودمون برسه،به گوشه حجت ابن الحسن

میرسه..پس قطعا آقا تمام حرفامونو میشنوه

و باتوجه به مصلحتمون برامون دعا میکنه

دعای یه معصوم هم که محاله برآورده نشه...

قبلش برای #سلامتی و #‍ظهورشان یه آیت الکرسی و یه دعای فرج بخونیم و به نام جدشون آقا امام رضا ع که فردا روز تولدشون هست قسم بدیم که انشالله این دل نوشته ها بی جواب نمونه....

یا صاحب الزمان آقای خوبمون،امام دلسوز مهربون

نامه های این جمع رو بی جواب نزار 

که یک دنیا چشم امیدشون به کرم و مهربونی شماست..

برسد به دستان مبارک مهدی فاطمه س   

اللهم صل علی محمد و آل محمد  

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

قبلش برای ظهور خودشون دعا کنیم

ترک گناه اولین قدم هست

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مینوشتم فقط یه نی نی بهم بده دیگه واقعااااا خسته شدم.هرچند پارسال نیمه شعبان افتادم رو خونریزی و فرداش سقط کردم.کاش دلمو شاد کنه این ماه

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

یا امام زمان من عاشقانه منتظر ظهورت هستم و دوستت دارم  اونی که تو دلمه رو من از خدا طلب کردم ولی انگار صدام براش واضح نیست لطفا شما ازش بخواین که به خواسته هام برسم 😘

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

میگم یا صاحب الزمان پس کجا موندی اینهمه صدات کردم بنده خوبی نبودم ولی پناهم بده کسی رو جز پروردگار و تو ندارم کمکم کنید کسی رو ندارم😔😢😢😢😭

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
مینوشتم فقط یه نی نی بهم بده دیگه واقعااااا خسته شدم.هرچند پارسال نیمه شعبان افتادم رو خونریزی و فرد ...

انشاالله سال دیگه همین موقع یه نی نی تو بغلت باشه 

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
قبلش برای ظهور خودشون دعا کنیم ترک گناه اولین قدم هست

فقط ارامش زندگیم 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

الهم عجل لولیک الفرج 

خدایا به برکت وجود نازنین امام زمان همه ما رو عاقبت به خیر بگردان 

توفیق عمل صالح و دوری از گناهان بده 

زیارت ایمه در و شفاعت آنها را روزی همگی قرار بده به آبروی امام زمان 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
یامهدی فاطمه س🌹🌹🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

آقاجان دستمونوبگیر ماروبه حال خودمون وامگذار.

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706