2737
2734

من یه برادرشوهر دارم ۳۱سالشه و مجرده مادرشوهرم بیش از حد عاشقشه فکر کنید با اینکه ۳۱سالشه مامانش صبح ها میبره میزارتش سر کار ظهرها میره دنبالش وقتی مسافرت کاری هم بره ماپرشوهرم میره باهاش  همش بهش میگه اینو بخور اونو بخور انقدر که به‌اون اهمیت میده و همش بهش زنگ میزنه اصلا به پدرشوهرم یه لیوان چای هم نمیده  ولی عاشق برادرشوهرمه روزی ده بار بهش زنگ میزنه  و برادرشوهرمم خیلی چاپلوسیه مامانش رو میکنه 

این مادرشوهرم خیلی منو عذاب داده فقط خدا خدا میکنم برای این برادرشوهرم زن بگیره فکر کنم با عروسش گیس و کیس کشی بکنن سر برادرشوهرم فکر کنم تو انتق خوابم تنهاشون نزاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخ اخ منم همین داستانو دارم، سر من که گیسو گیس کشی شد بعد که از شوهر من نا امید شد رفت سمت اون یکی پسرش عین دوساله ها نازش میده حالت تهوع بهم دست میده، ایششششششش همو بغل میکنن میخوابن، شوهره هم بوقه اینجا

2738

پسره چقدر لوسه که تو این سن افسار خودشو داده دست مامان جونش اَه.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
خب شما چرا عذاب میکشی؟

چون اول میخواست زندکی منم نابود کنه فکر کنید ساعت مه صبح من خوابم میومد زنگ در منو میزد میومد تو یا مثلا نه صبح تلفن میرد چیکار میکنی هر روزااا  انقدر دعوا کردم و قهر کردم رفتم خونه بابام دست از سر من ورداشت الان میگه به کوری جشم تو برای این پسرم یه زنی میگیرم  انگشت به دهن بمونی منم میگم عمرا کسی تو رو تحمل کنه

واقعا ک ازینکه جاریت عذاب بکشه در اینده خوشحالی تو خودت ی زنی مثلا🔧😒

آره والا.من اگه بودم سراغ هر دختری می رفتن صاف همه لوس بازیهاشونو میذاشتم کف دست دختر که خودشو نده دست اینا بدبختش کنن

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
2706