2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یعنی یه نفر نبودن؟ چرا ترکید من پیگیرش بودم 

تابلو بود یکی بودن .آخرشم نفرین و بی ادبی کرد ما چند تارو خخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714
یعنی کل داستانش سرکاری بود؟ مارو باش ۹۰ صفحه از چشامون مایه گذاشتیم خوندیم تازه کلی نظر دادیدم:/

اسکرین نینی یارو بالا گذاشتم دیدی؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

چی بود جریان در باره ی فیزیک بود 😕

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
یعنی کل داستانش سرکاری بود؟ مارو باش ۹۰ صفحه از چشامون مایه گذاشتیم خوندیم تازه کلی نظر دادیدم:/

داستان بود دیگه .یا قلم خودش یا دیگری.

واااا اون شمارو نفرین کرد؟ کلی نفرین پشت خودشه بی ادب سرکارمون گذاشت

آره می‌گفت ان شالله روزی برسه که به جای روسری پوشک بچه تونو سرتون کنین و هیچکس حرفاتونو باور نکنه 😂😂

خانوم مظلومه محجبه و آروم خخخ

2706