2733
2734

من ۲۹ماه قبل پریم اومد روز۳۱ام که میشد سوم پریودیم قرص گلومفین خوردم یکی صبح یکی شب تا پنج روز بعد و پنج روزیاشیش روز بعد از مصرف اخرین قرصا من تخمک گذاریم بود چون که ترشح داشتم الانم هشت روز مونده به پریودیم موندم لانه گزینی انجام شده یا نه اخه علایم بارداری دارم میشه بیاین بگین  ?????

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله که بارداری عزیزم. ی سوال. کلومیفن تاثیرش بهتره یا متفورمین؟؟ 

من متفورمین استفاده مکردم برابار اولمه که گلومفین استفاده کردم نمیدونم والا

2738

عزیزم هنوز مشخص نمیشه که

من بی بی چک خیلی زود برام نشون داد

ولی نمیتونستم قطعا بگم هست

ده روز مونده به موعدم بی بی چکم بعد از دو ساعت هاله انداخت

روز بعدش بعد ازیه ساعت 

بعدش نیم ساعت

همینطور کم شد

تا چهار روز مونده به موعدم به از دو دقیقه هاله صورتی واضح افتاد

رفتم آز دادم منفی بود

ولی باردار بودم

همه بی بی چکام بلا استثنا مثبت میشدن

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
من متفورمین استفاده مکردم برابار اولمه که گلومفین استفاده کردم نمیدونم والا

متفورمین و چ زمانی میخوردین؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ما که تو رحم تو نیستیم که ببینیم لانه گزینی کرده یا نه.وقتی خودتم نمیتونی بفهمی.چه سوالایی میپرسین

گلم من نگفتم تو رحممی گفتم محاسبه میتونن بعضیا انجام بدن ببینن اصلا من لانه گزینی کرزم یانه زوده

عزیزم هنوز مشخص نمیشه که من بی بی چک خیلی زود برام نشون داد ولی نمیتونستم قطعا بگم هست ده روز مون ...

عه ایشاالله مبارکت باشه سالم بیاد بغلت

عه ایشاالله مبارکت باشه سالم بیاد بغلت

ممنون عزیزم

انشاءالله شما هم باردار باشی

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2706