2726

کسی تجربه ای داره میشه کمک کنه 

دقیقا چجوری صحبت کنم 

تقریبا مبتدی ام

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۶ ساله تو کار مالی هستم. میتونم بگم به محض اینکه خودتو معرفی کنی طرف مقابلت متوجه میشه چند مرده حلاجی

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728
کدوم شهری

تهران .یکی از شهرستاناش

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
من ۶ ساله تو کار مالی هستم. میتونم بگم به محض اینکه خودتو معرفی کنی طرف مقابات متوجه میشه چند مرده ح ...

خب من مبتدی ام . بیشتر می‌خوام کمک حسابداری کنم 

چون سه ساله از کار اومدم بیرون یکم اضطراب دارم 

قبلا شاغل بودم 

حسابداری شغل خوبیه شماها رتبتون چتد شد تونستید حسابداری قبپل بشید

من آزاد خوندم .‌‌‌‌‌‌‌بدون کنکور

هرچی گفتن بگو بلدم 😐 مسیرم پرسیدن نزدیک بگو 😐 بگو خیلی علاقه دارم . 😐

دوست عزیز این شیوه الان دیگه جواب نمیده. چون همه جا یاد گرفتن ۳ ماه ازمایشی میذارن و داشتیم کسی که گفت بلدم بلدم ولی دوماه بعد باهاش خداحافظی شد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
خیلی سنگین رفتار کن بگو اگه چیزی هم بلد نباشم تمام سعی خودمو میکنم تا یاد بگیرم مطمئن باشید کارمو خو ...

اصلا اهل خالی بندی نیستم ولی می‌خوام یه جور صحبت منم ک تاثیر گذار باشه 

2706