1345
1341

چندسالته؟

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

من متنفر نیستم از بچه ولی بخاطرشرایط وموقعیت شغلی شوهرم فعلا همین حس شمارو دارم

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍
1274

منم مثل تو بودم ۶سال بچه نخواستم ولی دیگه دیدم حوصلم داره سر میره و دوستش دارم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
1288

خب بچه نیار مگه مجبورت میکنن

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
1335