2726

دوستان سلام.

کسی میدونه نزدیک ترین ایستگاه مترو یا بی ار تی به مطب دکتر طرازی کدومه؟

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اصلا دكترچي هستش؟؟؟

عزیزم دکتر زنان هست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم من سوال در رابطه با استخدام آموزش و پرورش دارم یکی ار کاربرا گفت شما قبول شدید میخواستم ی ...

سلام عزیزم.بله درسته.آموزگاری میخواهید شرکت کنید؟ اگه اموزگاری هستید منابع  اختصاصی رو یه نفر نوشته براتون میفرستم.

💠#منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش(آموزگار ابتدایی):
۱-روش و فنون تدریس:
روش و فنون تدریس(جلد اول): دکتر شعبانی  سفید رنگ عکس پسر بچه روی جلد  است + فنون تدریس فتحی آذ(البته طبق منابع امسال)

۲-فلسفه تعلیم و تربیت:
اصول و فلسفه تعلیم و تربیت: دکتر شریعتمداری
نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش: دکتر نقیب زاده
آشنایی با فلسفه آموزش و پرورش: مولف نلر. ترجمه فریدون بازرگان
۳-روانشناسی تربیتی:
روانشناسی پرورشی: دکتر سیف

۴- روانشناسی رشد:
روانشناسی رشد (جلد اول و دوم): لورا برک + مدرسان شریف، البته به نظرم کسایی که میتونند یا پوران پژوهش و یا مدرسان رو فقط بگیرند و کامل با تست بخونند...
۵- سنجش و اندازگیری
روش های اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی: دکتر سیف +  البته دلخواه مدرسان شریف

در آخر تمام منابع بالا رو میتونید از کتابخانه عمومی امانت بگیرید. و کسایی که میخان آزمون بعد شرکت کنند از الان شروع به مطالعه کنید، کتاب کامل ترین منبعست...،  و جزوات کانال در کنار منابع اصلی توصیه میگردد. دوستان به جزوات فروشی اعتماد نکنید و باز توصیه میگردد منابع اصلی را ازکتابخانه   یا از دوستانتون امانت  بگیرید

ولی من همه اینا رو وقت نکردم بخونم.برا درسهای عمومی هم کتاب نخوندم فقط تست زدم و یه سری چیزایی که فراموش کرده بودم مثل ارایه های ادبی، اسم نویسنده ها و .. رو سرچ کردم و خوندم.

اگه سوالی داشتی بپرس

سلام عزیزم🌸🌸🌸🌸🌸 مرسی دوستت دارم😊😊😊😊😘😘😘😘

فدات گلم.

موفق باشی عزیزم😍😍😍