2726
عنوان

مادراي باتجربه بيايد لطفا لطفا لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 44 پست
عزیزم تا ۴ ماهگی وضع همینه بعد ۴ ماه نوزادا شب و روزشون رو میشناسن و به موقع میخوابن و گریه و زاریشو ...

يعني اينهمه خوردنش هم عاديه؟

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با هر گریه بچه که بهش  شیر نمی دن این طوری بیشتر نفخ ودل درد  می گیره و بهت آویزون م ...

اخه هي دهنشو باز ميكنه و زبونشو در مياره ك ميگن نشونه گشنگيه!

2728
ب خدا ي سر ميبريم!حتي غير دكتر خودش هم ي دكتر ديگه برديم. دكتر خودش ميگه بده بخوره اونيكي دكتره ميگف ...

من بدا بچم اهنگ میزاشتم رو پام لالاییش میدادم میخوابید یا تو کالاسکه بچرخونش گیج شه بخوابه

بهش پستونک بده  بچه گرسنه نیست فقط دوست داره مک بزنه  پسر من ۱۴ روز همین بلا رو سر من او ...

پستونك ي خورده ميخوره بعد ميندازه بيرون. دوباره بزارم دهنش يعني ب زور؟

داروي كوليك بهش داده ولي فايده نداره. والا خودم اولا خوب بودم ولي الان ديگه قاطي كردم از دستش😑

باز خوبه بچه تو حداقل۱ تا ۸ میخوابه پسر من فقط ساعت ۱۱تا نهایتا۱۲یا ۱۲٫۵ ظهریه چرتی میزد همش گریه

یه قطره ای هست به اسم ایزی کول قیمتشم ۷۲ هزارنومنه دادم بهش خیلی بهترشد

یه سر علائنشو چک‌کن شاسچید ریفلاکس پنهان داره

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
دکتر ب منم گفت زیر دوساعت بهش شیر نده باعث دل دردش میشه.دختر من سینه نمیگرفت میدوشیدم

كاش اينم نميگرفت راحت ميشدم😑😑😑

باز خوبه بچه تو حداقل۱ تا ۸ میخوابه پسر من فقط ساعت ۱۱تا نهایتا۱۲یا ۱۲٫۵ ظهریه چرتی میزد همش گریه ی ...

اره ب خدا هر بچه اي ي اذيت داره. باشه عزيزم اين قطره رم ميگيرم. دكتر خودش پدي لاكت داده بود. رفلاكسم وقت سونو داره ميخوام ببرمش

باید قلق بچه رو دستت بگیری یذره توجه کن ببین چطوری میتونی ارومش کنی بخوابه.داروهای ضد رفلاکس مثل کولیک ایز و کولیک اید یکم خواب اور هم هستن میخوابونتش

پسر من اصلا نمیگرفت دکتر گذاشت دهنش و دستشم گذاشت روش اینقدر برنداشت تا مجبور شد خورد بعد تا سه ماهگی خورد و دیگه ترک کرد

ببین این تجربه خودمه نمیدونم درست باشه یا نه ولی منو نجات داد

اخه هي دهنشو باز ميكنه و زبونشو در مياره ك ميگن نشونه گشنگيه!

نه عزیزم خودت غذا زیاد بخوری چه حالی بهت دست میده نوزاد خوب اندازه شکمش رو نمی فهمه اگه زیاد بهش شیر بدی باعث دل درد می شه بعد اونوقت برای اروم شدن دل دردش باز می خواد بهت بچسبه وشیر بخوره 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
باید قلق بچه رو دستت بگیری یذره توجه کن ببین چطوری میتونی ارومش کنی بخوابه.داروهای ضد رفلاکس مثل کول ...

باورت ميشه ب اين نتيجه رسيدم جنيه؟😂ي روز خوبه سه روز بد!!كوليك ايد براي كوليك هست يا رفلاكس؟

نه عزیزم خودت غذا زیاد بخوری چه حالی بهت دست میده نوزاد خوب اندازه شکمش رو نمی فهمه اگه زیاد بهش شیر ...

خب شير ندم آروم نميشه آخه!چطوري آرومش كنم؟

2706