2726
عنوان

برا تولد شوهرم کادو چی بخرم ؟؟؟؟

196 بازدید | 21 پست

میشه کمکم کنید 

خیلی فکرم درگیره کلا بهم ریختم 

سال پیش تولدش براش ساعت گرفتم ولنتاین هم ادکلن لباس هم کلا نمیشه بخرم چون زیاد خریدم براش 

چیزه دیگه اگه ب ذهنتون میرسه کمکم کنید 

مرسی♥️

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من امسال میخوام براش کفش بخرم یه کفشی دیدیم یعنی عاشق اون شده ولی گرون بود دلش نیومد بخره اونو میخوام براش بخرم😍😍

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍
من امسال میخوام براش کفش بخرم یه کفشی دیدیم یعنی عاشق اون شده ولی گرون بود دلش نیومد بخره اونو میخوا ...

😍😍😍چه عالییی

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩
امروز تولد شوهرمه  براش شلوار کردی خریدم 😁😁

😂😂😂

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩
بخدا اگه دروغ بگم😐😐

بهترین هدیه مبارکش باشه

زیبا جادار مطمئن خنک😄

همون ک اون بتو داده مردونه شو

اون امسال برام انگشتر طلا خریده بود 

همین چن روز پیش مشهد بودیم براش انگشتر فیروزه خریدم نمیشه دیگه🤕

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
2706