2737
2734
عنوان

چجوری از این استفاده کنم؟؟

108 بازدید | 14 پست

چجوری از این استفاده کنم؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم كن روزي يه ليوان🤓

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2728
2738
نه اسکراب بدنه

خب بزن رو لیف بکش رو بدنت دیگه پرسیدن داره اخه؟؟

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
واااایی عالیه چند خریدی؟؟  اول صورتتو بشور بعد بزن یک ربع بمونه بعد ماساژ بده اسکراب هست

200  خریدم خوبی به نظرت؟ توی پوست صورت تاثیر داره؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
واااایی عالیه چند خریدی؟؟  اول صورتتو بشور بعد بزن یک ربع بمونه بعد ماساژ بده اسکراب هست

همین مارک اسکراب پا هم خریدم 180 اون خیلی عالی بود ولی نمیدونم این خوبی یانه

مطمئنی واسه بدنه؟ این اسکراب صورته واقعا عالللللیه  ولی چقدر گرون خریدی ، از کجا؟

طرف گفت واسه بدنه ولی واسه صورت هم استفاده این جنس جدیدمه میخوام،استفاده کنم اگر خوب بود تو مغازه بفروشم

2706