2726
عنوان

من یک ماما هستم

11494 بازدید | 190 پست

یه خانوم محترمی تاپیک زدند و مامایی رو زیر سوال بردند 

وظیفه ی خودم دونستم تا حرفمو اینجا بگم 

ببینید ، همه ی مشاغل محترمن ، 

از رفتگر کوچتون تا همون پزشک

اگر اون رفتگر نباشه ، شهر چهره ی بدی پیدا میکنه 

اگر اون بنای زحمتکش نباشه ، شما باید توو چادر زندگی کنید

اگر اون کشاورز نباشه ، شما باید هوا میل کنید 

اگر اون کارگر توی کارخونه نباشه ، این همه وسایلی که توو خونتونه ، الان نبود !

ببینید همه ی آدما که قرار نیست پزشک بشن . درسته؟ 

پزشک یه شغله عینه همه ی مشاغل دیگه ، کارش درمان بیماری آدماست ! 

یکی برای آدما خونه میسازه ، یکی ماشین میسازه ، یکی پاکیزه میکنه شهرو ، یکی بچه دنیا میاره ، یکی درمان میکنه بیماری ها رو ....

اینکه توی کنکور ، رتبه ی بالایی میخواد یک رشته ای ، دلیل بر اینه که بقیه رشته ها بی ارزشن؟

هم پزشکی هم مامایی هم اتاق عمل هم پرستاری هم ...

هممشوووون محترمن 

حالا پزشک ، درآمدش ماهی ۲۰ ۳۰ میلیونه و بهترین جای شهر خونه داره و سالی دوبار سفر به اروپا داره شده با ارزش؟

بعد مامایی با درآمد ماهیانه ۲ ۳ میلیون ، با اون همه استرس و زحمت ، خونه ی اجاره ای شده بی ارزش؟

#همه_مشاغل_محترم_هستند‍ 

کمی_تامل#  

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

والا مهم خدمت به خلق و شکران نعمته تو هر لباسی که باشی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه مادی به شغل ها نگاه میکنن واقعا من رو اذیت میکنه !

توی بعضی کشورها ، معلم ها بالاترین درآمد رو دارند !

بعضی کشورها مثل ایران ، معلم ها کمترین درآمد ...

نگاه مادی کاملا غلطه !

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بسیار باهات موافقم 

خواستم نظرمو اونجا بگم قفل بود

دوست عزیز قرار نیست نظر شخصیمونو ک اصلا هم صحیح نیس رو عمدمی بیان کنیم چون شخصیت خودنون رو بردیم زیر سوال

همه ی مشاغل محترمن

من مامانیستم اما قرار نیس ب خاطر مشکل داشتن با یک نفر در یک شغل خاص همه رو زیر سوال ببریم

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪

اتفاقا یه ماما هست من چندین ساله میرم‌پیشش ،همیشه میگم‌چقدر عقلی کرده خانم خودشه ،روزی سه ساعت صبح میاد ،سه ساعت هم‌بعد از ظهر، سر شلوغی های یه  پزشک و نداره ،مطبش هم هنیشه پر مریضه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

هر چیزی زمانی میشه گفت خوبه که از تو یه آدم ارزشمند بسازه حالا میخواد شغل باشه یا چیزای دیگه 

یعنی چی به هیچ کس بیشتر از اندازه ظرفیتش بها نده ؟!مگه ما کرونومتر دستمونه که بفهمیم طرف از چه مرحله ای به بعد هار میشه آخه  
2706