2737
2739

سلام  خانوما ما یه همسایه داریم یه پیرزن تنهاست که نصف خونش هم اجاره داده ...خودشم تو یه اتاقه حالا این خانم ۴ تا پسر و پنج تا دختر داره که دو تا از پسراش دو سه تا کوچه بالاتر میشینن دختراشم همون اطراف ازدواج کردن بیست سی تا نوه داره که همه کسی شدن برا خودشون به قول معروف وزیر و وکیل هستن 😅 حالا بدبختی من از اینجا شروع میشه این پیرزن چند باری اومد خونمون نشست منم گفتم به خاطر خدا باهاش خوب باشم و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درو باز نكن

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2738

دروبازنکن روش،اگه چیزی هم گفت بگوشوهرم راضی نیست باکسی رابطه داشته باشم

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼

با احترام بهش بگو ببخشید من نمیرسم یا فلان چیزو ندارم کاش به بچه هاتون میگفتین

باز اگه کسی رو نداشت یه چیزی

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

کاش بجای عجوزه کلممه سالمند یا همو ن پیرزن و بکار میبردی انسانها حتی اگه پیرباشن و آزارت بدن بازم حرمت دارن

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706