2737
2734
عنوان

باردارا بیاااایین ی لحظهه

77 بازدید | 10 پست

خیلی کم خواب شدم ۴ ماهم شده اما نمیدونم چمه اصلا خوابم نمیگیره پری شب خوابم نبرد صبح شد ظهر شد عصر شد بازم خوابم نبرد آخر تا ساعت ۱۲ شب بیدار بودم حالا دیشب ک باید مثل جنازه میخوابیدم چون پری شبش نخوابیده بودم

اما بازم راحت نخوابیدم خوابم سبک شده و دیشب یجوری خوابم برد و خوابم سبک بود ک حس میکردم بیدار بودم فقط چشام بستن

اخر هم ساعت ۶ صبح کامل ب هوش اومدم وبازم تاالان بیدارم

وای دارم روانی میشممم یعنی از بارداریه 

خانمای باردار شما هم اینطور شده بودید؟خوابتون مشکل پیدا کرده بود؟جالب اینه من ماه اول ودوم بارداریم همش خوابم میبرد و سیر خواب نمیشدم اما الان خسته و کسالت دارم اما خوابم نمیبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چون شاغلم و صبح ها زود از خواب پا میشم و شبا هم زودتر از 12 نمیخوابم معمولا تشنه خوابم . البته من ماه پنجم هستم ولی تا حدودی طبیعیه چون قبل بارداری هر طور دلت میخواست میتونستی بخوابی ولی الان باید حواست باشه که طاق باز نخوابی روی شکم نخوابی ناخودآگاه خواب سبک تر میشه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
منم ۴ ماهمه بعضی شبا این مدلی میشم دیگه تو بارداری همه چی طبیعیه

تو خواب حواست هس ک طاق باز و رو شکم نخوابی؟؟

من رعایت نمیکنم مثلا طاق باز میخوابم و غیره 

ب خودم میگم بچه فعلا کوچیکه چیزیش نمیشه

2738
من چون شاغلم و صبح ها زود از خواب پا میشم و شبا هم زودتر از 12 نمیخوابم معمولا تشنه خوابم . البته من ...

تو خواب حواست هس ک طاق باز و رو شکم نخوابی؟؟

من رعایت نمیکنم مثلا طاق باز میخوابم و غیره 

ب خودم میگم بچه فعلا کوچیکه چیزیش نمیشه

تو خواب حواست هس ک طاق باز و رو شکم نخوابی؟؟ من رعایت نمیکنم مثلا طاق باز میخوابم و غیره  ...

دکتر گفت از ماه چهارم نباید طاق باز بخوابی . من که رو شکم اصلا نمیخوابم و حواسم هست ولی گاهی اوقات طاق باز میشم سریع برمیگردم به پهلو خودم هم متوجه نشم شوهرم قلم میده و برم میگردونه  

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی