2733
2734

از ساعت ۹ صبح دیروز تا الان بیدارم😥بس که بد تبه پسرم.

چی این ویروسا و عفونتای جدید هر کی رو میبینم بچش مریضه تب داره

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من بچه ندارم که تب داشته باشه ولی همراه خواهرمم توی بیمارستان از استرس اینکه چیزی بخواد خوابم نمیبره

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
من بچه ندارم که تب داشته باشه ولی همراه خواهرمم توی بیمارستان از استرس اینکه چیزی بخواد خوابم نمیبره

عزیزم😘خدا خواهر گلتو واست حفظ کنه .بخواب چیزی بخواد صدات میزنه 

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

مرسی ولی نمیتونه حرف بزنه فعلا جراحی فک کرده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

عزیزم می بردیش اورژانس چون نوه من هم دو روز میش مریض شد دکتر گفت از این ویرویس جدیدا س خیلی ادیت شدیم گلوش دونه زده بعدش به بدنش هم زده۲