2726

خانما پسرم جدید ن اصلا ب پشت دوس نداره بذارمش برعکس میشه یا باید ایستاده بذاریمش یا برعکس بشه یا بلندش کنم بغل کنم بعد وقتی ب پشت میذارم با گریه برعکس میشه و دست راستشو سفت میکنه خیلی نگرانم نکنه کمرش مشکلی داره تو رو خدا باتجربه ها کمک کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اصلا دلیل نمیشه که بچه رفلاکس داره دختر من اصلا رفلاکس نداشت اما دوست داشت به شکم بخوابه

یعنی به پشت میذاشتی اذیت میشد؟اخه پسر من ب پشت زیاد واینمیسه فقط یا باید روپای خودش نگهش داری یا برعکس شه

یعنی به پشت میذاشتی اذیت میشد؟اخه پسر من ب پشت زیاد واینمیسه فقط یا باید روپای خودش نگهش داری یا برع ...

عزیزم دختر منم همینجوریه نگران نباش ‌....ربطی به کمرش نداره میخوان بلند شن 

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
نه اصلا دلیل نمیشه که بچه رفلاکس داره دختر من اصلا رفلاکس نداشت اما دوست داشت به شکم بخوابه

شما از کجا میدونی رفلاکس@ نداشته دخترتون

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
نمیدونم رفلاکس داره یا نه ولی بعضی وقتا که برعکس میشه خودش اروغ میزنه 

ببین دختر من حتی حالت نیمه خوابیده هم دوست نداره همش سرشو بلند میکنه میکشه جلو که بشینه

2706