2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اتفاقا الان به خانم های ۴۰ سال توصیه میکنن حتما در این سن بچه بیارن

هم بچه ها باهوشن هم برای روحیه مادر خیلی عالیه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اینکه مادر شدن تو سن ۴۰ تا ۴۵ سالگی خیلی دیده 

به نظر من که واسه بچه خوب نیست فکر کن وقتی بچه 19 سالشه مادرش 60 ساله میشه به جای جوونی کردن و لذت بردن از بودن کنار خانوادش همش باید از پدر مادرش مراقبت و تر و خشک کنه! 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
اینکه مادر شدن تو سن ۴۰ تا ۴۵ سالگی خیلی دیده 

اگه ادم حوصله داشته باشه نه به نظرم برای یه مادر صبر و حوصله در وهله اول مهمه حالا تو هر سنی باشه یکی ممکنه تو بیست سالگی هم صبر و حوصله نداشته باشه  اگه از جهت فاصله سنی میگی که خب مسلما زیاده که اونم حالا یه ده سال پایین تر انچنان فرقی نداره الان بیشتریا فاصله سنیشون با بچه زیاده 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
آخی طفلی 

آخه این سه تا دختر دنیا آورده بزرگه 17 و وسطی 16 و آخری هم 12 سالشه فقط داره واسه پسردار شدن هی بچه دار میشه 😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706