2703
2553
عنوان

مااااااادرشوهر

217 بازدید | 12 پست

تااخرش بخونین 

من عقد هستم با شوهرم و خانواده خودم رفته بودیم ویلای بابام اینا شمال چهارشنبه ظهر رفتیم امشب برگشتیم 

امشب مادرشوهرم زنک زد به گوشی شوهرم منم چون دیدم یکی‌دوهفتس باهاشون تماس نگرفتم به شوهرم گفتم گوشیو بده قطع نکن 

گوشیو گرفتم سلام و علیک کردم ولی مادرشوهرم خیلیییی بد جواب داد هرچی میگفتم میگفت مرسی ممنون هیچی نمیپرسبد خوبید خوش گذشتو اینا 

بعد گفتم شبخیر گفت خدافظ😕

به شوهرم گفتم میگه مامانم ناراحته ک خونشون نمیریم و همش‌خونه بابات ایناییم😐ولی بیخیال میرم باهاش خرف میزنم خودتو ناراحت نکن😑

ولی بخدا از روز اول منو خودشون دعوت میکردن یعنی چون شاغله مادرشوهرم و همش‌نیست من مثلا جمعه ها میرم خونشزیا پنجشنبه شب میگم گناه داره اونم با دعوت همیشه خودش میزنکه بهم:/بنظزتون من مقصرم؟شوهرمم خونه مانیست همیشه ما یه هفته درمیون یه هفته پیش بابام ایناییم معمولا یه هفته خونه مادرشوهرم پنجشنبه جمعه هارو درطول هفته هم باشوهرم باهمیم 😕

نه دردش اینه رفتید شمال اونو نبردیدعزیزم به این رفتارا عادت میکنی

مهم نیست مارچندبار پوست میندازه ؛مهم اینه از اول تا آخر همون ماره؛کسی که بدی کردن تو ذاتشه و یه بار بهت بدی کرد شک نکن بازم میکنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام عزیزم نه چرا مقصر باشی یه چیزی بهت میگم من از روز اول موضع خودمو مشخص نکردم براشون یعنی همینجوری میرفتم میومدم بدون دعوت و ... تا اینکه یه هفته پیش تولد برای مامانبزرگ شوهرم گرفته بودن همه دعوت بودن غیر من خیلی بهم برخورد به مادر شوهرم زنگ زدم گله کردم گفت تو که دم به دقیقه اینجا و اونجایی چه بدونیم فک کردیم میدونی منم با خودم عهد کردم دیگه بدون دعوت جایی نرم 

سلام عزیزم نه چرا مقصر باشی یه چیزی بهت میگم من از روز اول موضع خودمو مشخص نکردم براشون یعنی همینجور ...

راستش امشب شوهرم گفت مامانم دلشون برات تنگ شده هی کیخاسنه دعوتت کنه من کفتم نه کازداری امروژ وقردا و هی عقب انداختم تا جهارشنیه ک رفتیم

بعد من دیدم اینطوز‌کفت بهش گفتم کوشیو بده بحرفیم اصلا تاحالا دغوا نداشتیم اونطوری حالا برگشتع اینطور میکه منم امشب به شوهرم گفتم خاستن دعوتم کنن من نمیام دک بزاز دلشون تنگ بمونه گفت چرا اخه خندید 

منم عصبی شدم گفتم چون هروقت داوتم کردن من حتا اکر‌با دوستام جایی قرارداشتم کنسل کردم خونه شمارو اومدم مامانت چرا اینطور گفته😐🤷🏻‍♀️گفت حالا میرم حرف میژنم چیزی نشده  حرص نخور

فرداشبم بیا خونمون دگ تموم شه بره گفتم عمرن نمیام بهم بی احترامی کزدن بیام خودمو کوچیک کنم😒گفت باشه هرجور خودت دوس داری انجام بده

2714
راستش امشب شوهرم گفت مامانم دلشون برات تنگ شده هی کیخاسنه دعوتت کنه من کفتم نه کازداری امروژ وقردا و ...

خب راه بسیار طولانی را در پیش داری خواهر جون هیچ وقت تو زندگیت با شوهرت سر مادرش بحث نکن این از من بشنو به عنوان نصیحت خواهرانه ...بگو باشه عزیزم فقط به خاطر تو و احترام تو پا میشم میام ولی ته دلم دلخورم ازشون این جوری هم دل شوهرتو به دست میاری هم اینکه دعوتت میکنن میری اونجا و یه چیز دیگه حتی اگه مهمونیتون تا 3 نصفه شب طول کشید هیچ وقت خونه مادر شوهرت تو دوران عقد نخواب اصلا و ابدا که بفدا دچار میشی ...

خب راه بسیار طولانی را در پیش داری خواهر جون هیچ وقت تو زندگیت با شوهرت سر مادرش بحث نکن این از من ب ...

اخه من دوسه هفته یبار میرم هشت ونه شب تازه میرم بعد خداییش ادمای خوبی هستن نکهم میدارن بزور

شوهرمم تو دعواها کلا طرف منه تا حالاهرجی شده

چون میکه تورو میشناسم میدونم مثل بقیه زنا کرم نداری و کاری بع مسی نداری حتمن بقیه اذیت میکنن ک تو میزنی سیم اخر😂

خداردشکر که خوبن ولی من در کل گفتم نخوابی سنگین تری ....من اینو بعدا فهمیدم همیشه هم مادر شوهرم میکوبونتش تو سرم غیر مستقیم. ...ِ همین یکی دوهفته یه بار خیلی خوبه کمترش نکن ...من الان 3 سال از زندگی ام گذشته ولی هر شب مادر شوهرم خونمونه چون از روز اول گیر ندادم به شوهرم کاریش نداشتم بیاد الان اگه چیزی بگم.میگه تو از اول راضی بودی چیزی نمیگفتی و .... همیشه چیزی ناراحتت میکنه بگو حتی مادرشوهرت به اونم بگو اینجوری اونها هم میدونن طرفشون کیه و میفهمن چجوری رفتار کنن ... اینها برای چند سال دیگه ات میگم عزیزم 

میشه با من دوست بسی شما منو یکم راهنمایی کنی عزیزم؟

من در حدی نیستم بخوام راهنمایی کنم قربونت چون خودم خیلی اذیت شدم دوست ندارم کسی مثل من باشه اخه اینجام غریبم من بغیر شوهرم کسی ندارم ...تو الانم دوست منی❤