2737
2734
عنوان

جاي جوش

189 بازدید | 26 پست

توروخدا اگه راه حلي دارين كه خودتون هم ازش جواب گرفتين 

به منم بگين

هرجوشي ميزنم قرمزي و جاش قشنگ ميمونه

داره گند ميزنه به پوستم😭

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
محلول كليندامايسين بزن كلا جوش نميزني

اين محلوم جوش رو خشك ميكنه

من براي جاي جوش ميخوام نه خوده جوش

مگه وزیرا هم جوش میزنن؟من فک میکردم همشون ظریفن

نه از وقتي كه محصولا از امريكا نميان ماهم جوش ميزنيم

2738

سایت زیر عضو بشید بعد 10 هزار تومان به حسابتون اعتبار واریز میشه که میتوانید همون رو خرید انجام بدید

کرم هم داره برای مشکلت رایگان تهیه کن،  سایت معتبره، خرید اول تا ده تومن رایگانه،  توی قسمت جستجو چیزی که میخوای رو سرچ کن

لینک زیر

https://basalam.com/user/N43d/invite

جوش شیرین با اب مقطر به حالت خمیر در بیار فقط بزار رو جای جوش

واقعا تاثير داره؟تاثيرشو ديدين؟چند روز در ميون استفاده كردين؟

ابلیمو یکم رقیقش کن اگ حساسیت نداره پوستت بهش شبا بزنی یمدت بخاطر لایه بردار بودنش هم سفیدت میکنه هم جای جوشا میره من جوشام فکر وذکر شب وروزم بودهمه روشا رو امتحان کردم هردکتری رفتم کلی محلول وصابونوچرت وپرت دادن ک بدترتحریک میکرد جوشارو با زالو درمانشون کردم جاشونم باهمین روش رفت پی کارش

ابلیمو یکم رقیقش کن اگ حساسیت نداره پوستت بهش شبا بزنی یمدت بخاطر لایه بردار بودنش هم سفیدت میکنه هم ...

زالو😰

ترسناكه

وحشتناكه

چطوري تحملشون كردي

واقعا تاثير داره؟تاثيرشو ديدين؟چند روز در ميون استفاده كردين؟

بزن تو اینترنت کامل توضیح داده

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

بهترین روش میکرودرم انجام بده بهتر از اون راه حلی نیس دیگه خیلی خیلی کم جوش میزنی ...همه لک و جای جوش و سیاهی دور چشم و کلا پوستت روشنتر میشه عالیه اهواز هزینه ش ۲۸۰و باداروهاش ک کرم و ضدافتاب و صابون وژل ی صدتومنی هم میشن .... اما دیگه راحت میشی میگی حیفه اینهمه مدت انجامش ندادم

2706